Home
HomeVírivkySaunyInfrakabínyKolagénová terapiaSoláriáSprejové opaľovanieKozmetika

< Home Vírivky

Prevedenie

Trysky

Izolácia

Filtračný systém

Údržba vody

Doplnky

Fotogaléria

Filtre

Iba vírivé bazény HotSpring® nepretržite filtrujú vodu a zaisťujú krištáľovo číru vodu. Aby sme toho dosiahli, vyvinuli sme komplexný filtračný systém, ktorý v sebe kombinuje tri prvky: nepretržitú filtráciu, stopercentnú filtráciu bez obtokov po dobu 24 hodín s vyváženou filtráciou. Všetka voda je v obehu 10 až 15-krát za deň.

Technická evolúcia vírivých bazénov HotSpring® sa prepracovala od programovania spotrebiteľom až po automatické dohrievanie a čistiace cykly. Jediné, čo potrebujete urobiť, je rozhodnúť sa, aká teplota vám vyhovuje, raz ju nastaviť a zabudnúť.

Ozónový systém FreshWater® III

Pre ešte väčší prírodný prístup k starostlivosti o vodu, sú všetky bazény HotSpring® štandardne vybavené vysoko výkonným ozónovým systémom FreshWater® III. Tento systém tvoria milióny malých bubliniek, ktoré prúdia do komory zmiešania s vysokou koncentráciou ozónu a ktoré neutralizujú kontaminovanú vodu. Váš vírivý bazén HotSpring® je tak potichu a efektívne vždy teplý, čistý a pripravený na použitie.

Ozónový systém FreshWater® III je súčasťou systému starostlivosti o vodu EverFresh®. Kontinuálny striebornoiónový čistič rozptyľuje strieborné ióny do vody v bazéne, a tým blokuje rozmnožovaniu baktérií. Systém zlepšite pravidelným začlenením FreshWater® Di-chlóru alebo FreshWater® oxidačného činidla bez chlóru (MPS).
Je to rýchle, jednoduché a efektívne.

SilentFlo 5000®

Filter Tri-X™

Tichá pumpa SilentFlo 5000® - oddaná, výkonná a predsa veľmi úsporná neustále čerpá vodu z bazénu, ktorá ďalej prúdi cez filter a ohrievač (ohrieva len v prípade potreby). Všetky bazény HotSpring® majú bezobtokovú filtráciu. Už žiadne časovo náročné programovanie – všetko je riadené automaticky jednotkou IQ 2020®.

Tri-X™ objemový filter zaisťuje filtráciu bez obtekania filtrov vodou. Používa totiž skôr hĺbkovú filtráciu než povrchovú, zfiltruje dvakrát viac litrov na m2 než ostatné filtre. Jeho životnosť je oveľa dlhšia než iné obvyklé filtre.

Ponúkame vám možnosť nákupu na splátky cez spoločnosť Home Credit!

Možnosť nákupu na splátky!
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

SMIS SK  - Vírivé bazény • Sauny • Infrakabíny • Kolagenová terapia • Soláriá • Sprejové opaľovánie • Solárna kozmetika