Home
HomeVírivkySaunyInfrakabínyKolagénová terapiaSoláriáSprejové opaľovanieKozmetika

< Home Vírivky

Prevedenie

Trysky

Izolácia

Filtračný systém

Údržba vody

Doplnky

Fotogaléria

Izolácia

Izolačný kryt

Luxusný termoizolačný kryt – štandard u všetkých vírivých bazénov HotSpring®, ktorý spolu s okrajom vírivého bazénu predstavujú tesný spoj, ktorý udržiava energiu a teplo vo vnútri bazénu. Vďaka nášmu unikátnemu prevedeniu sa vzduch ohriaty prevádzkou vracia a regeneruje prostredníctvom našich trysiek. Na rozdiel od iných vírivých bazénov, tu neprúdi žiaden studený vzduch, ktorý by ochladzoval váš vírivý bazén v priebehu prevádzky.

Vinylový kryt DeLuxe testovaný spoločnosťami UL (Underwrite´s Laboratory) a ASTM (American Society for Testing and Materials).

Užívajte si luxus prvej triedy za cenu ekonomickej

HotSpring® sa stal vodcom v dizajne a výrobe energeticky úsporných vírivých bazénov. Žiadny iný vírivý bazén neoperuje s takou efektívnosťou ako HotSpring®. Dôkazom je rada významných ocenení od prestížnych testovacích spoločností, ktorými sa nemôže pochváliť žiadny iný výrobca vírivých bazénov na svetovom trhu.
Okrem toho je naša registrácia overená spoločnosťou Lloyd’s, jednou z najnáročnejších a najprestížnejších auditorských spoločností na svete.

Pre úplne izolovanú konštrukciu našich vírivých bazénov používame niekoľkovrstvovú izolačnú penu s vysokou hustotou a uzatvorenými pórmi pre energetickú úsporu a tiché prevádzkovanie.

ENERGY SMART® SPA

Unikátna funkcia každého bazéna HotSpring ich robí energeticky úspornými, takže sa môžete tešiť z nižších mesačných prevádzkových nákladov.

1. Každý model z Highlife Collection je úplne izolovaný, pomocou viacerých vrstiev polyuretánovej peny s vysokou hustotou - rovnaký materiál je používaný na izoláciu chladničiek.

2. Modely Limelight Collection sú vybavené inovatívnou izoláciou FiberCor™, ktorá úplne vypĺňa obklad s hustotou, ktorá je 4-krát vyššia ako ½ lb. peny používané na väčšine bazénoch.

3. Všetky naše kryty na jacuzzi vyrábame s uistením, že sedí na mieru a zaručuje tak vzduchotesné uzavretie bazéna a uzatvorenie horúceho vzduchu vo vnútri. Každý kryt má husté penové jadro s vysokou R- hodnotou pre izoláciu.

4. Tiché cirkulačné čerpadlo SilentFlo 5000® nepretržite cirkuluje vodu so spotrebou energie menšou ako 40 wattová žiarivka.

5. Výkonné prúdové čerpadlá WaveMaster® sú určené pre napájanie trysiek a sú aktivované len vtedy, keď ich potrebujete.

6. Systém SmartJet® vám umožní viesť energiu do špecifickej skupiny trysiek, ktorú si vy zvolíte, čo znamená, že je potrebný nižší výkon a spotreba energie je menšia.

7. Navrhujeme naše vlastné ohrievače, aby sme maximalizovali prenos tepla do vody pre maximálnu efektívnosť. 

8. Naša patentované pumpové čerpadlo prenáša teplo zo zariadenia s vybavením do vody, čím použitím odpadového tepla z pumpy minimalizuje chladnutie vody a znižuje spotrebu energie.

9. Všetky modely sú vybavené LED svetlami s riadených stmievačom, ktoré spotrebujú menej energie ako štandardné žiarivky.

Ponúkame vám možnosť nákupu na splátky cez spoločnosť Home Credit!

Možnosť nákupu na splátky!
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

SMIS SK  - Vírivé bazény • Sauny • Infrakabíny • Kolagenová terapia • Soláriá • Sprejové opaľovánie • Solárna kozmetika