Home
HomeVírivkySaunyInfrakabínyKolagénová terapiaSoláriáSprejové opaľovanieKozmetika

Neoddeliteľnou súčasťou opaľovania v každom soláriu je:

Solárna kozmetika Australian Gold

VITAJTE MEDZI SVETOVOU JEDNIČKOU
V PRÍPRAVKOCH PRE SOLÁRNE OPAĽOVANIE

Australian Glold

Ponúkame vám to najlepšie, čo na svetovom trhu v oblasti solárnej kozmetiky existuje. Značky Australian Gold
a Caribbean Gold sú poprední výrobcovia solárnej kozmetiky s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami.

Stiahnite si leták noviniek kozmetiky Australian Gold 2014
vo formáte PDF :

PDF

PRE VAŠE CELOŽIVOTNÉ OPÁLENIE
A PRE ŽIVOTNOSŤ VÁŠHO OPÁLENIA

Opaľovacie prípravky Australian Gold® sú už niekoľko rokov vedúcim produktom na svetovom trhu s opaľovacími prípravkami. Profesionáli v opaľovacom priemysle od Veľkej Británie po Rusko a od Islandu po Turecko, s produktmi Australian Gold® pracujú, aby poskytli najlepšiu možnú kvalitu opaľovacích prípravkov. Vždy o krok napred s najnovšími inováciami v profesionálnom opaľovaní a najlepšími ingredienciami, ktoré sú na zemi dostupné, Australian Gold® preukazuje najvyššiu kvalitu, ktorá automaticky vedie k spokojnosti zákazníka.

Výrobky Australian Gold® vychádzajú z poznatkov z oblasti chémie, ktorá sa zaoberá prírodnou starostlivosťou o pokožku. Čo znamená, že všetky hlavné suroviny sú na prírodnej báze a pomáhajú získať čo najtmavšie opálenie a zachovať pokožku čo najzdravšiu, takže opálenie je skutočne vaše a teda - prirodzené! ! ! Výskumní pracovníci z Australian Gold Institute sú priekopníkmi v príprave tých najkvalitnejších opaľovacích a pestovacích výrobkov a v ich prispôsobovaniu potrebám zákazníkov...

Opaľovacie prípravky od Australian Gold® zvyšujú vašu romanticky hravú prirodzenosť. Produktové prvky zahrňajú trojnásobnú zložku proti starnutiu a zoštíhľujúce prípravky s Lipocarem pre tvarovanie tela a anticelulitídny prípravky pre viditeľne zoštíhľujúce účinky - pevné, mlado vyzerajúce tvary. Vitamíny - doplnené o CoQ10 vám poskytnú dlhotrvajúcu tmavú farbu pokožky s potrebnými vitamínmi pre vašu pleť, zatiaľ čo látky podporujúce zafarbenie poskytujú nepretržite 24 hodín denne zvlhčujúcu silu pre bohaté tmavé opálenie. To je výzva k rozprávkovému (vysnenému) najtmavšiemu opáleniu vášho života.

Všetky prípravky z rady Caribbean Gold® boli inovované v novej rade Cheers. Nová rada Cheers obsahuje fantastické solárne prípravky pre najtmavšiu farbu vašej pleti. Dajte Vašej pokožke to najlepšie. Výsledok: zdravá a krásne opálená pokožka.

Úplnú dôveru!

PRE TMAVÚ FARBU, KTORÚ MILUJETE

Prečo by ste mali používať naše opaľovacie prípravky?

Dajte vašej pokožke to najlepšie. Odmenou vám je zdravá a krásne opálená pokožka.

Vnútorné opaľovacie prípravky od Australian Gold® sú všetky vytvorené z najinovatívnejších a najvyberanejších zložiek, aby optimalizovali kvalitu pokožky a chránili ju pred dehydratáciou a starnutím. Preto pokiaľ chcete dosiahnuť najlepšie opálenie, obklopte sa týmito zdravými zložkami, uveďte svoju pokožku do jej prirodzeného zdravého režimu tak, že sa budú môcť spustiť prírodné procesy vo vašom tele. Potom počas opaľovania dosiahnete najtmavšie výsledky, aké je vaša pokožka schopná dosiahnuť. Toto je základná myšlienka, ktorá sa skrýva za našimi opaľovacími prípravkami.

Výsledky použitia opaľovacích prípravkov so zložkami s liečivými účinkami na pokožku dokážu zvýšiť opaľovacie výsledky o 30-40 percent. Záleží na type a stave pokožky.

• RÝCHLEJŠIE SA OPÁLITE
• DOSIAHNETE TMAVŠIE OPÁLENIE
• ZOSTANETE DLHŠIE OPÁLENÍ

Prídte si vybrať ten váš prípravok a presvedčite sa sami o kvalitách prípravkov Australian Gold. Pri jeho výbere vám veľmi radi poradí naši školený predajci.

Pre informácie o aktuálnom stave zásob kontaktujte našich predajcov.

Ponúkame vám možnosť nákupu na splátky cez spoločnosť Home Credit!

Možnosť nákupu na splátky!
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

SMIS SK  - Vírivé bazény • Sauny • Infrakabíny • Kolagenová terapia • Soláriá • Sprejové opaľovánie • Solárna kozmetika