Home
HomeVírivkySaunyInfrakabínyKolagénová terapiaSoláriáSprejové opaľovanieKozmetika

Solárna kozmetika Australian Gold - Best

• Zmesi, ktoré obsahujú najväčšie množstvo zvlhčovačov, vitamínov a enzýmov pre krásne, zlatisté opálenie
• Intenzívne množstvo opaľovacích zložiek

Zmesi v kategórii BEST PRODUCTS sú neobyčajne tmavé opaľovacie zmesi s maximálnym množstvom opaľovacích a výživných zložiek. Prípravky Best Products obsahujú extrémne množstvo zvlhčovačov, vitamínov A, E, C a F a enzýmov, sú založené na báze aloe, aby upokojovali a zvlhčovali pokožku. Výsledkom je krásne, zdravo vyzerajúce zlatisté opálenie. Tieto prípravky obsahujú exkluzívne antibakteriálne zložky, ktoré redukujú pach po opaľovaní.

Scene Stealer

dark bronzer

Výrazne tmavý Bronzer.

Pre prvotriedny bronzový odtieň. Koncentrované Aloe Vera hydratuje na úžasne jemnú pokožku. CelebuTan™ výrazne tmavé bronzery spájajú prírodné bronzery s melanínovými aktivátormi do perfektne odvedenej práce pre okamžitú farbu bez škvŕn a získajú pozornosť bohatej farby. Modernizovaná zmes Biosine Complex® a FadeDefy™ technológie hydratujú a chránia pre svetelnú, žiarivú pleť.

Vôňa: Ovocie.

balenie:

A40151

250ml

A10406

15ml

Sol Desire

ultra dermadark bronzer

Chcete v strede dňa tropický únik? Nehľadajte ďalej, tento jedinečný prípravok, založený na Aloe, pokožku vyživuje a zvlhčuje, takže je jemná a hebká. Ultra DermaDark® Bronzery poskytujú tmavý bronzový odtieň bez škvŕn, zatiaľ čo technológia FadeDefy™ chráni hlbokú, sýtu farbu. Vynovený Biosine Complex® zjemňuje a zmäkčuje pre hodvábnu, vyhladenú, žiariacu pokožku. 

Vôňa: Kokosový Orech.

balenie:

A40152

250ml

A10407

15ml

It Factor™

immediate & delayed bronzers

Zdvihni hlavu a preber vedenie, pretože ty, bejby, na to máš! Jedinečné podmienky založené na Aloe a zlhčovačoch pre príjemnú, jemnú pokožku. Zmes Show-It-off Bronzing urobí z vašej tmavej pokožky centrum pódia, zatiaľ čo technológia Fade Defy™ chráni hlbokú farbu, ktorá zostáva celú noc. Sexy Skincare poskytuje vašej pokožke dekadentné vyživovanie pre koketujúce, jemne žiariace tóny. Buďte si istá, že tento rok budete „To dievča“, ktoré It Factor zozžiari.

Čerstvá Vôňa.

balenie:

A40136

250ml

A10288

15ml

Love Hurts™ 

immediate & delayed bronzers

Kto hovorí, že vždy musíte ublížiť niekomu, koho ľúbite? Tento jedinečný na Aloe založený tingle bronzer obsahuje intenzívnu starostlivosť o pokožku, ktorú zjemňuje Fiery Tingle T20 bez kompromitujúcich výsledkov červenej horúcej farby. Zmes Heartbreaking Bronzing Blend dodáva dokonalosť tmavého, okamžitého bronzera, zatiaľ čo technológia FadeDefy™ chráni farbu, ktorá zostáva dlhšie. My všetci vieme, že Love Hurts (Láska Bolí), ale teraz vaša skúsenosť s tingle nemusí byť taká istá!

T20 Tingle Čerstvá Vôňa.

balenie:

A40138

250ml

A10290

15ml

HOT!

intensifier

Maximálna opaľovacia energia!

Dali sme neuveriteľnú formulu Face-Liftu do populárneho prípravku HOT!
K nášmu výročiu 25 rokov AG. Rovnako skvelý vzorec, rovnako skvelá vôňa, ale nový skvelý vzhľad.
HOT® - Maximum Tanning Energy - kombinácia omega olejov, rastlinných extraktov s čistou Aloe Vera umožnia prirodzenú pigmentáciu procesu opálenia, ako to len príroda dovolí. Pomocou antioxidantov, vitamínov A, C a E hydratuje a chráni pokožku pred tvorbou jemných liniek a vrások.

Vôňa: Klasický Kokosový Sen.

balenie:

A40006

250ml

A10015

15ml

Ponúkame vám možnosť nákupu na splátky cez spoločnosť Home Credit!

Možnosť nákupu na splátky!
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

SMIS SK  - Vírivé bazény • Sauny • Infrakabíny • Kolagenová terapia • Soláriá • Sprejové opaľovánie • Solárna kozmetika