Home
HomeVírivkySaunyInfrakabínyKolagénová terapiaSoláriáSprejové opaľovanieKozmetika

Solárna kozmetika Australian Gold - Better

• Poskytujú vyššiu kvalitu starostlivosti o pokožku
• Podporujú ešte tmavšie opálenie

Naše lepšie výrobky sú založené na Aloe a sú obohatené o antioxidačné vitamíny.
Bohaté zvlhčujúce zmesi v tejto skupine, založené na aloe, obsahujú Vitasome Complex™ - zmes antioxidačných vitamínov, ako A a E a poskytujú kvalitnú starostlivosť o pokožku a ochranu pred vráskami. Zmesi v lepšej kategórii obsahujú lipozómy, ktoré zaisťujú aktívnym zložkám, aby sa dostali tam, kde sú potrebné pre prirodzený vzhľad a pôsobivé výsledky. Všetky prípravky obsahujú exkluzívne antibakteriálne zložky, ktoré redukujú pach po opaľovaní.

On The Prowl

bronzer

Divoká komplexná farba Advanced Bronzer.

Exkluzívny Mahakanni Extract spoločne s Fierce Color™ komplexom spájajú tmavé prírodné bronzery s DHA pre tmavú farbu, ktorá trvá oveľa dlhšie. Purrfection Finish Primer vyplní nechcené škvrny a vyrovnáva všetky nedokonalosti pokožky pre zvodný vzhľad. Wild Berry Blend rozpúta extrémnu hydratáciu na ochranu pre jemnú, na dotyk úžasnú pokožku.

Vôňa: Seduction.

balenie:

A40154

250ml

AG0076

A10409

15ml

Tribute

bronzer

Prírodné bronzery pre najvyššiu tmavú farbu.

Uniform Dark Color Blend melanín Enhancer a prírodné kombinované bronzery pre okamžité opálenie bez akýchkoľvek škvŕn. Attention-Getting Technology olej zo semien hrozna a bambucké maslo oživí, zmäkčí a vyhladí na dotyk už jemnú pokožku. Podmanivá starostlivosť o pleť Captivating Skincare je zmesou milujúcou vitamíny a oleje, ktorá hydratuje a vyživuje.

Vôňa: Golden Valor.

balenie:

A40143

295ml

AG0076

A10295

15ml

Beachin

intensifier

Prírodné bronzery pre najvyššiu tmavú farbu.

Hypoalergénny zosilovač pre tropickú tmavú farbu. Smoothie komplex, ktorý opije pokožku s exotickými ovocnými šťavami pre zdravé, neodolateľne hydratované bronzové farby. Vacay Extend predlžuje nádhernú slnečnú žiaru. Nourishing Vitalize Blend zmierňuje vysušenie pokožky a bojuje proti stresu tým, že je pleť ešte žiarivejšia.

Bez parfému s tropickou botanickou rajskou vôňou.

balenie:

A40155

250ml

AG0076

A10410

15ml

Black Dawn

bronzer

Trvalý čierny bronzer.

Black bronzer kombinuje rýchle bronzery s DHA pre ešte rýchlejšiu farbu, ktorá vydrží celé dni aj noci. Zmes Endless Moisture Seal Technology nekonečne zvlhčuje, hydratuje a vyživuje pre dlhšie trvajúci bronzový odtieň, ktorý nikdy nevybledne. Seductive Skincare spája luxusné oleje s Aloe a Sea Kelp, ktoré vedú k zlepšeniu pružnosti pokožky a hĺbkovo ju vyživujú pre neodolateľne mäkkú zlatú žiaru.

Vôňa: Sunset Rising.

balenie:

A40162

250ml

AG0076

A10417

15ml

Bringin' Sexy Black

black bronzers and powerful antioxidant

Je čas chovať sa nemravne a ukázať tú nádhernú, tmavú žiaru. Takže začnite s Tmavými Bronzermi, ktoré dodajú prirodzenú tmavú farbu bez škvŕn, pripravenú rozpáliť farby tanečného parketu. Náš exkluzívny komplex Blemish Control Complex zjemňuje a lieči pre perfektné tmavé zafarbenie, zatiaľ čo zmes vitamínov starostlivosti o pokožku a oleje hydratujú pre zvýšenie hlbokej, tmavej farby. Takže vpred, zoberte svoje šaty, ktoré odhalia váš chrbát a tie vysoké opätky, pretože vy ste definitívne Bringin´ Sexy Black™!

Vôňa: Wild One.

balenie:

A40130

250ml

AG0076

A10282

15ml

Duplicity™

dual UV/sunless bronzer

Tento prípravok vám splní prianie mať krásnu a zlatistú farbu opálenia. Je prvý s dvojitým použitím, môžete ho vziať ako do solária, tak aj do mesta nakupovať. ElimiScent Technology - odstráni obávaný zápach po samoopaľovacích zložkách. Všade a všetkých oslníte s týmto prípravkom.

Vôňa: Dazzling Nite Lites.

balenie:

A40102

250ml

AG0076

A10262

15ml

Shades of Summer™

bronzer

Opaľovacie mlieko, po ktorom vydrží opálenie rovnako dlho ako úžasné letné spomienky vďaka zmesi Marathón Color Technology. Táto výnimočná zmes DHA, modré a zelené riasy udržia obraz dokonalého bronzu aj uprostred zimného obdobia. Potom stačí mini-dovolenka - návšteva solária a uchová tmavú farbu s letným odtieňom po celý rok!

Vôňa: Západ Slnka.

balenie:

A40108

250ml

A10268

15ml

Skin Tight™

bronzer

Otočte hlavu za týmto mocným prípravkom obsahujúcim úžasnú zmes prírodných bronzerov a spevňujúcich prísad Fit Figure. Použitím sily populárnej rastliny Stevia a kofeínu, ktoré spojenými silami napomáhajú udržať štíhle a pevné telo a vyplnia všetky nerovnosti pokožky pre bezchybnú zamatovú pleť. Už sa môžete rozlúčiť s celulitídou na svojom tele a pokračovať v starostlivosti o bezchybné telo.

Vôňa: Fantastické Ovocie.

balenie:

A40109

250ml

AG0076

A10269

15ml

Primal Instinct™

bronzer

Aj tohto roku získajte najžhavejší pohľad sezóny a sexy tmavú farbu. Tento 15-násobný bronzer a Aussie Dark - kombinácia austrálskej domorodej zložky s bohatým prírodným bronzerom a DHA na získanie hlbokej farby, ktorá vzbudzuje neodolateľnú túžbu nechať sa obdivovať. Zvlhčovače a vitamíny zaistia bezchybnú jemnosť pokožky a pripravenosť k ďalšiemu opaľovaniu. Nádherne tmavá a hladká pokožka je po použití skvelá.

Vôňa: Osudová Príťažlivosť.

balenie:

A40107

250ml

AG0076

A10267

15ml

Ex Appeal

darkening bronzing blend with colorush technology

Okamžitý pôžitok prináša prípravok s bronzerom s Colorush technológiou.

Stratili ste svoju voľnosť a slobodu? Znovu ich nájdete s touto opaľovacou zmesou so zvýšenou samoopaľovacou technológiou – Colorush – pre okamžitú, nádhernú farbu, ktorá sa objaví ihneď po prvom opaľovaní.
Budete sexy s touto prírodnou okamžitou samoopaľovacou zmesou bohatou na prírodnú zvodnú zbraň – feromóny, ktoré inšpirujú flirtovanie a príťažlivosť.

Vôňa: Sweet Revenge.

balenie:

A40090

250ml

AG0076

A10253

15ml

Eternal Twilight

B3 ultra darkening complex/derma dark bronzer

B3 ultra stmavujúci komplex s bronzermi DermaDark®.

Nechajte sa uniesť do sveta opaľovania s naším revolučným B3 ultra stmavujúcim komplexom, ktorý je vylepšený o bronzery DermaDark®. V tejto jedinečnej kombinácii bronzerov je ukrytá skutočná sila tejto formule oživená s najtmavšími zložkami. Táto stmavujúca formula vás nadchne, očarí a vy zatúžite po súmraku... tmavý hneď zrána.

balenie:

A40080

250ml

AG0076

A10067

15ml

Urban Legend

dark tanning natural bronzers/colorguard technology

Tmavý bronzer s technológiou ColorGuard™.

S týmito nezabudnuteľnými tmavými bronzermi, ktoré sú výslovne namiešané pre milovníkov víkendov, sa stanete legendou. Spojením unikátnych stmavujúcich extraktov a komplexu ColorGuard™ vznikne silný farebný odtieň pre zážitok z vynikajúceho tmavého opálenia.

Na chladnú pyžmovú vôňu sa tak ľahko nezabudne.

balenie:

A40082

250ml

AG0076

A10068

15ml

Ponúkame vám možnosť nákupu na splátky cez spoločnosť Home Credit!

Možnosť nákupu na splátky!
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

SMIS SK  - Vírivé bazény • Sauny • Infrakabíny • Kolagenová terapia • Soláriá • Sprejové opaľovánie • Solárna kozmetika