Home
HomeVírivkySaunyInfrakabínyKolagénová terapiaSoláriáSprejové opaľovanieKozmetika

Solárna kozmetika Australian Gold - Classic Sydney

• Zmes bez Silikónu a Parabénu
• Prírodné a Organické zložky

Zdravím kamoš! Chceš vyzerať tak, ako keby si práve prichádzal z pláže? Náš medvedík koala, Sydney, má práve teraz niečo pre teba! Kolekcia Classic Sydeny™ je organická, bez parabénu a silikónu a zaiste ti dodá opálenú tmavú farbu Austrálie.

Classic Sydney™

25 power black bronzer

Okamžité bronzery

Naštartujte starostlivosť o vašu pleť s prírodnými a organickými zložkami pre tmavú, zdravú farbu. Prírodné a Organické bronzery pracujú spolu s okamžitými a odloženými bronzermi a dodávajú tmavú farbu bez škvŕn. Dajte vašej pokožke to, po čom túži, s týmto prípravkom bez parabénu a silikónu. Zostaňte tmavý, zostaňte prirodzený, zostaňte klasický!

Vôňa: Kokosová posadnutosť

balenie:

A40141

250ml

A10293

15ml

Classic Sydney™

black bronzer

Základný

Dobrý deň.
Chcete vyzerať, ako keby ste sa práve vrátili z pláže? Naša koala Sydney je presne pre vás! Klasická kolekcia Sydney je organická, bez parabénu a silikónu, ale zaistí vám austrálske tmavé opálenie! Intenzívne bronzery na prirodzenej a organickej báze zanechajú pokožku zdravú a tmavú. Doprajte tento prípravok bez parabénu svojej pokožke, aby bola tmavá a pritom prirodzená.

Vôňa: Preč s klasickou Kokosovou vôňou

balenie:

A40112

250ml

A10272

15ml

Classic Sydney™

instant bronzer

Základný

Dobrý deň.
Chcete vyzerať, ako keby ste sa práve vrátili z pláže? Naša koala Sydney je presne pre vás! Klasická kolekcia Sydney je organická, bez parabénu a silikónu, ale zaistí vám austrálske tmavé opálenie! Tento ultra tmavý prípravok obsahujúci všetky prírodné bronzery vás uchváti svojou žiarou a zatiaľ čo hydratuje, aj vyživuje vašu pokožku.

Vôňa: Ovocná FUN

balenie:

A40114

250ml

A10274

15ml

Classic Sydney™

tingle bronzer

Okamžité bronzery

Dobrý deň.
Chcete vyzerať, ako keby ste sa práve vrátili z pláže? Naša koala Sydney je presne pre vás! Klasická kolekcia Sydney je organická, bez parabénu a silikónu, ale zaistí vám austrálske tmavé opálenie! Prvotné brnenie však urobí prírodnú farbu ešte tmavšou a hlavne na hlbšej úrovni. Tento bronzer naplnený organickými a prírodnými ingredienciami pre jedinečný pocit z opálenia.
Okoreňte si svoj život týmto stimulujúcim brnením - pálením a tmavou farbou.

Vôňa: Osviežujúce Jablko

balenie:

A40115

250ml

A10275

15ml

Classic Sydney™

intensifier - urýchľovač opálenia

Základný

Dobrý deň.
Chcete vyzerať, ako keby ste sa práve vrátili z pláže? Naša koala Sydney je presne pre vás! Klasická kolekcia Sydney je organická, bez parabénu a silikónu, ale zaistí vám austrálske tmavé opálenie!
Tento prírodný organický urýchľovač opálenia je spojením kombinácie vitamínov a olejov na uhasenie „smädu“ pokožky a zároveň poskytuje ideálnu farbu. Toto všetko dobré z prírody obsahuje jedna fľaštička našej koaly Sydney!

Vôňa: Svieža a Čistá

balenie:

A40113

250ml

A10273

15ml

Ponúkame vám možnosť nákupu na splátky cez spoločnosť Home Credit!

Možnosť nákupu na splátky!
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

SMIS SK  - Vírivé bazény • Sauny • Infrakabíny • Kolagenová terapia • Soláriá • Sprejové opaľovánie • Solárna kozmetika