Home
HomeVírivkySaunyInfrakabínyKolagénová terapiaSoláriáSprejové opaľovanieKozmetika

Solárna kozmetika Australian Gold - Good

• Poskytujú vyššiu kvalitu starostlivosti o pokožku
• Vybudujú základ opálenia

Tieto opaľovacie prípravky obsahujú tmavoopaľujúcu zmes Biosine Complex®, základný tmavoopaľujúci komplex, ktorý poskytuje tmavé opálenie a vyživuje pokožku, poskytuje základnú starostlivosť o pokožku a minimalizuje vrásky a jemné línie. Tieto prípravky sú excelentné pre vytvorenie základného opálenia. Sú ideálne pre opaľovanie v ktoromkoľvek štádiu opaľovacieho procesu.

Heated

tingle T4/bronzer

Rozpútajte tmavú farbu s touto prírodnou samoopaľovacou zmesou, ktorá poskytuje príval okamžitej tmavej farby. Stimulovať a oživiť vaše opálenie so Sultry T4 tingle-brnením. Zmes Soothing Complex ukľudní jemné brnenie a zanecháva dokonalý, začervenaný bronzový odtieň. Luxusná zmes olejov zjemňuje a hydratuje pre skvelú žiarivú farbu.

Vôňa: Jablko.

balenie:

A40157

250ml

A10412

15ml

Deviously Black

45x bronzer

45x nemilosrdne tmavý bronzer.

Dominantné instantné bronzery poskytujú prirodzenú tmavú farbu s použitím DHA pre dlhší oneskorený odtieň. Uhaste smäd pokožky s Twisted koktejlom a infúziou s Absinth extraktom, ktorý hĺbkovo vyživuje pokožku, aby bola hriešne zvodná a jemná. Výťažky zo semien konope ju hydratujú, aby bola žiarivá a zaujímavá.

Vôňa oázy.

balenie:

A40156

250ml

A10411

15ml

Smooth Faces

intensifier

Hypoalergénny intenzifikátor aj na tvár.

Tento intenzifikátor je unikátne navrhnutý pre jemnú pokožku tváre, aby mohol presadiť jednotnú zlatú žiaru. Ukľudňuje pleť a komplexne ju lieči pre dokonalý obraz pokožky. Luscious Firming Blend napína, vyživuje a spevňuje pokožku pre mladistvý vzhľad. Shine Control zmes olejov na získanie dokonale bezchybného lesku jednoduchej pokožky. Hypoalergénne vlastnosti umožňujú, dokonca i pre tých s najcitlivejšou pokožkou, mať zlatú hladkú pleť™!

Hypoalergénny a bez parfému pre citlivú pokožku.

balenie:

A40158

120ml

A10413

15ml

Going GAGA

dark bronzer plus shimmer

Lesk alebo záblesk s Paparazzi pre dokonalú farbu, ktorá bude pripravená na blikajúce svetlá tanečných parketov. Tam to nie je nutné nosiť Poker Face, stačí len vaša dekadentne tmavá farba. Buďte pripravení zasiahnuť na tanečnom parkete a predviesť správny tanec. Dekadentne tmavý bronzer s trblietkami, ktoré odrážajú svetlo. Budete žiariť nádhernou nezabudnuteľnou farbou a trblietať sa v štýle Going Gaga. Tento silný prípravok s 20-násobnou samoopaľovacou formulou naplnenou leskom, senzačným striebrom a trblietkami nadchne každého, kto ho vyskúša.
Skúste Going GAGA v štýle LADY GAGA s trblietavou zlatou farbou.
Dvojitá dávka disco trblietok.
Vôňa: Paparazzi Pink

balenie:

A40093

250ml

A10256

15ml

Legally Dark

18x color lover natural bronzers with natural hemp seed oil

Postavte sa a ukážte ten nádherný odtieň. Podporte správne opálenie s 18x Farebnými bronzermi, ktoré dodávajú bohatú, prirodzenú farbu, do ktorej sa každý zamiluje. Doprajte svojej pokožke prírodné výťažky oleja zo semien konope a doplňte zjemňovače pokožky pre dostatočne zvlhčenú a hodvábne jemnú pokožku. Dávka kofeínu rozmazná a posilní farbu, ktorá určite pretrvá ostatné. Buďte tmaví, buďte pyšní a nahlas oznámte, že ste Legálne Tmavá!

Vôňa: Ovocie

balenie:

A40137

250ml

A10289

15ml

Hardcore Black™

bronzer

Tento nemilosrdne bronzujúci prípravok, po ktorom vám budú všetci závidieť vaše opálenie. Budete túžiť po tomto prípravku s 30-timi bronzermi, ktoré vyživujú pokožku vďaka obsahujúcim vitamínom a esenciálnym výživným olejom - čisté oleje, ktoré dodávajú do pokožky dôležité komponenty. Vaša sexy opálená pokožka nebude nikde spochybnená!

Vôňa: Temná ENVY - Závisť

balenie:

A40104

250ml

A10264

15ml

Sinfully Black

15x bronzer

Extrémne výrazný balzam 15X pre diabolsky tmavé, bronzové opálenie.

Doprajte si potešenie s touto tmavou samoopaľujúcou zmesou so špeciálnym zložením, ktorá okamžite upúta
pozornosť iných na vašu farbu Sinfully Black™. Nebudete ľutovať! Buďte hrdí na svoju tmavú, sýtu farbu!
Tejto 15-násobnej zmesi rastlinných olejov zo semiačok konope, čiernych ríbezlí a orieškov Kukui a vitamínov vyživujúcich pokožku, ktoré ju dlhodobo robia takou hebkou a nádhernou, sa nikdy nenasýtite.
Byť taký tmavý je až hriešne.

balenie:

A40081

250ml

A10070

15ml

Peace, Love & Cupcakes™

bronzer

Vaša večná túžba po nádherne tmavej pokožke sa konečne splní s týmto prípravkom. Tento tmavý 10-násobný bronzer dodá hlboké prírodné farby a dokonalý mix starostlivosti o pokožku. Olej zo semien konope dokonale hydratuje a chráni pred toxínmi a antioxidantmi. Všetci tak budú vedieť, že máte dobrý vkus a že si môžete dovoliť rozmaznávať sa bez kalórií.

Vôňa: Sladká Dobrota Bez Kalórií

balenie:

A40106

250ml

A10266

15ml

Accelerator Lotion

accelerator

Dali sme najznámejší a najobľúbenejší prípravok trochu na rekonštrukciu, aby s nami oslávil 25.výročie Australian Gold. Rovnako skvelý vzorec, rovnako skvelá vôňa, ale nový skvelý vzhľad. Vďaka natívnemu austrálskemu oleju a vitamínom A a E je to exkluzívna zmes s vynikajúcou opaľovacou formulou, stále obľúbená a žiadaná. Umožňuje urýchliť prírodnú pigmentáciu procesu opaľovania, ako to len príroda dovolí. Exkluzívny Biosine komplex - prináša živiny, hydratáciu a zároveň ochraňuje pokožku pred vysušením a umožní maximálnu produkciu UV melanínu.

Vôňa: klasický Kakaový sen

balenie:

A40000

250ml

A10000

15ml

Accelerator Spray

accelerator

Základný urýchľujúci prípravok pre opaľovanie v soláriu vhodný pre všetkých vyznávačov tmavého opaľovania.

balenie:

A40001

250ml

Accelerator Gelee

hemp

Prípravok pre dokonalé tmavé opálenie obohatené výťažkom zo semien zlatého konope, ktoré sa starajú o pokožku a podporujú jej tmavé opálenie. Má ľahkú konzistenciu, ľahko sa rozotiera a zanecháva pokožku hebkú a hydratovanú. Obsahuje zmes antioxidačných vitamínov a výživných látok. Jedinečné zloženie v sebe spojuje hydratačnú silu mlieka s ľahkosťou gélu. Vitamín E pomáha chrániť pokožku pred vznikom jemných čiarok a vrások.

balenie:

A40005

250ml

A10010

15ml

Kiss Kiss Bronze Bronze

bronze dual bronzing accelerator

Duálny bronzový akcelerátor.
Exotický duálny bronzový akcelerátor nasiaknutý austrálskymi olejmi a vitamínmi A a E. Je to, akoby vás slnko dvakrát pobozkalo!

• Duálne bronzové prípravky - DHA a prírodná bronzová zmes pre tmavšiu, rýchlejšiu a trvácnejšiu farbu.

• Biosine Complex® - Podmieňuje a hydratuje vašu pokožku pre maximálne tmavý potenciál.

• Vitamíny A a E - Pomáhajú chrániť pokožku pred jemnými čiarkami a vráskami.

• Tropická ovocná kokosová vôňa.

Prvý produkt v tomto rade s DHA a zároveň prírodnou bronzovou zmesou pre tmavšiu, rýchlejšiu a trvácnejšiu farbu.

balenie:

A40074

250ml

A10059

15ml

Cheeky Brown

bronzer

Opaľovacie mlieko s prírodným bronzerom. Prírodné austrálske oleje, vitamíny A, E a bylinné výťažky tvoria hydratačnú zložku pre maximálne opálenie. Obohatený o panthenol, aloe a prírodné výťažky na udržanie vlhkosti pokožky.
Silné antioxidanty na jej ochranu.

balenie:

A40021

250ml

A10004

15ml

Gelee with Bronzer

bronzing accelerator

Na druhom mieste za Akcelerátorom je Geleé hemp.
Od roku 1992, rok čo rok, bez zásahu, bez samoopaľovacej technológie, ale aj bez novej technológie 21. storočia. Geleé sa hrdo vyníma vo svojom rebríčku TOP 10 najlepších prípravkov. Konečne, pre Geleé nadišiel čas dostať sa opäť do centra pozornosti.
V náväznosti na loajálnu zákaznícku základňu a obecne uznávaného názvu produktu, bude v roku 2011 predstavené Geleé s bronzermi. Exotický austrálsky extrakt z ovocia, lillypilly, citrón a slivka – Davidsonia môže omladiť, ochrániť a podporiť vznik nových buniek.
Vôňa: Kokosový Orech.

balenie:

A40084

250ml

A10246

15ml

Ponúkame vám možnosť nákupu na splátky cez spoločnosť Home Credit!

Možnosť nákupu na splátky!
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

SMIS SK  - Vírivé bazény • Sauny • Infrakabíny • Kolagenová terapia • Soláriá • Sprejové opaľovánie • Solárna kozmetika