Home
HomeVírivkySaunyInfrakabínyKolagénová terapiaSoláriáSprejové opaľovanieKozmetika

Solárna kozmetika Australian Gold - Hemp

Hemp Nation Vanilla Pineapple Body Lotion

skin care

Hydratačný Tan Extender ako infúzia s tropickou ovocnou zmesou.

Poskytnite svojej pokožke únik do bohato hydratovaného raja s použitím tropického ovocia a vanilky. Zmes tropického ovocia - dekadentnej vanilky a ananásu hlboko vyživuje a revitalizuje pokožku pre hodvábny a luxusne dokonalý pocit. Čistý konopný olej zo semien doplní chýbajúce esenciálne mastné kyseliny a aminokyseliny pre hodvábne hladkú pokožku. Unikátna zmes vitamínov a Soft Focus – mikroguliček, ktoré pomáhajú chrániť pokožku pred známkami starnutia a poskytujú prirodzený vzhľad.

Vôňa: Pineapple.

balenie:

A40159

473ml

A10414

15ml

Hemp Nation Vanilla Pineapple Body Wash

skin care

Začnite každý deň s týmto prípravkom Body Wash, ktorý čistí bez podráždenia. Dekadentná Vanilka Ananás - zmes ovocia hlboko vyživuje pre hodvábnu, luxusne dokonale opálenú pokožku. Splash-kokosová voda pokožku omladzuje, zanecháva pocit sviežosti a dobre hydratovanú. Čistý konopný olej zo semien doplní pokožke potrebnú dávku esenciálnych mastných a aminokyselín pre hladkú a na dotyk jemnú pokožku. Používajte denne na zaistenie vašej jemnej pokožky!

Vôňa: Vanilka Ananás.

balenie:

A40160

235ml

A10415

15ml

Hemp Nation Natural Fruit & Sugar Scrub

skin care

Prírodné ovocie & cukrový píling so super zvlhčovačmi ovocie & konope.

Vyhlaďte pokožku pomocou Prírodného cukru, semien z Ostružín a Marakuje, ktoré jemne odlupujú hrubú, suchú pokožku, aby potom odhalili perfektné opálenie. Jedinečná zmes účinných výťažkov z výberového ovocia poskytuje vysokú úroveň zvlhčujúcej antioxidačnej ochrany pre žiarivú, zdravú, hydratovanú pokožku. Čisté oleje zo semienok konope doplňujú do pokožky dôležité tuky a aminokyseliny pre hodvábnu, jemnú, príjemnú pokožku. Používajte denne, aby ste si zabezpečili svoj pas do sveta Hemp Nation®!

Vôňa: Sladká Pomaberry.

balenie:

A40116

473ml

A10276

60ml

Hemp Nation Kiwi-Mango Body Wash™

skin care

Doprajte svojej pleti očistu a výživu s exotickými výťažkami z ovocia a konope Nation® Kiwi-Mango, aby ste si udržali tmavú farbu. Denný sprchovací gél v kombinácii exotického kiwi a manga poskytuje vysokú úroveň antioxidantov a výživnú pomoc živín, zjemňuje a chráni pokožku, ktorej poskytuje nádherný lesk. Čisté výťažky zo semien konope doplnia „smäd“ pleti a esenciálne mastné aminokyseliny pre jemnú, hladkú pokožku. Používajte denne na zaistenie vašej hebkej pokožky.

Vôňa: Uniknúť tejto exotickej Kiwi-Mango vôni.

balenie:

A40116

473ml

A10276

60ml

Hemp Nation™

skin care

Doprajte to svojej pokožke pomocou výťažkov zo semien konope, bambuckého masla, jojoby extraktov – denná hydratácia.
Kombinácia bambuckého masla a extraktu z jojoby poskytuje vysokú úroveň antioxidantov, ktoré vyživujú a zjemňujú pokožku a chránia jej prirodzený lesk. Výťažky zo semien konope uhasia „smäd“ pokožky základnými mastnými aminokyselinami a zanechajú ju jemnú a hebkú. Naša unikátna zmes vitamínov a Soft Focus - mikro guličkami pomáha chrániť pokožku pred prejavmi starnutia a umožňuje jej prirodzený jas. Používajte denne na zabezpečenie starostlivosti o vašu pokožku.

balenie:

A40094

473ml

A10257

60ml

Hemp Nation Kiwi-Mango Body Lotion™

skin care

Doprajte to svojej pokožke pomocou exotických ovocných extraktov a výťažkov zo semien konope - denný hydratačný prípravok. Kombinácia exotického kiwi a manga poskytuje vysokú úroveň antioxidantov, ktoré vyživujú a zjemňujú pokožku a chránia jej prirodzený lesk. Výťažky zo semien konope uhasia „smäd“ pokožky základnými mastnými aminokyselinami a zanechajú ju jemnú a hebkú. Naša unikátna zmes vitamínov a Soft Focus - mikro guličkami pomáha chrániť pokožku pred prejavmi starnutia a umožňuje jej prirodzený jas. Používajte denne na zabezpečenie starostlivosti o vašu pokožku.

Vôňa: Nechajte sa zlákať vôňou Kiwi-Mango.

balenie:

A40105

473ml

A10265

60ml

Hemp Nation Pomaberry™

skin care - moisturizers

Doprajte to svojej pokožke pomocou exotických ovocných extraktov a výťažkov zo semien konope - denný hydratačný prípravok. Kombinácia granátového jablka, Akai Berry a Goji Berry poskytuje vysokú úroveň antioxidantov, ktoré vyživujú a zjemňujú pokožku a chránia jej prirodzený lesk. Výťažky zo semien konope uhasia „smäd“ pokožky základnými mastnými aminokyselinami a zanechajú ju jemnú a hebkú. Naša unikátna zmes vitamínov a Soft Focus - mikro guličkami pomáha chrániť pokožku pred prejavmi starnutia a umožňuje jej prirodzený jas. Používajte denne na zabezpečenie starostlivosti o vašu pokožku.

Vôňa: Sladká Pomaberry.

balenie:

A40099

473ml

A10258

60ml

Hemp Nation Kiwi-Mango Conditioner™

hair

Konope Nation® UV ochrana™ poskytuje intenzívny kondicionér bohatú hydratáciu, ľahké rozčesanie a ochranu vlasov. Receptúra s našou exkluzívnou UV ochranou™ ponúka vysokú úroveň základných vitamínov a prírodných látok pre maximálnu ochranu, mäkkosť a výnimočný brilantný lesk. Táto výkonná zmes naplnená olejnatými semenami konope pomáha obnoviť štruktúru vlasov, zvyšuje hydratáciu a poskytuje UV filter pre ochranu farby a vlasov! Používajte denne na zaistenie vašej ľahkej úpravy účesu.

Vôňa: Zabudnite na všetko s Tropical Dream.

balenie:

A40118

237ml

A10278

60ml

Hemp Nation Kiwi-Mango Shampoo™

hair

Jemne čistí a opraví poškodené vlasy pomocou konope Nation® UV Repair Shampoo™. Receptúra s našim exkluzívnym UV Repair™ komplexom prináša vysokú úroveň základných vitamínov a šetrí vlasy. Prísady na zníženie vlhkosti, zregenerovanie a udržanie farby. Táto výkonná zmes naplnená olejnatými semenami konope pomáha obnoviť vlhkosť vlasov, ktorá je doplnená o lesk a zdravie! Používajte denne na zaistenie krásy vašich vlasov!

Vôňa: Tropical Dream.

balenie:

A40117

237ml

A10277

60ml

Ponúkame vám možnosť nákupu na splátky cez spoločnosť Home Credit!

Možnosť nákupu na splátky!
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

SMIS SK  - Vírivé bazény • Sauny • Infrakabíny • Kolagenová terapia • Soláriá • Sprejové opaľovánie • Solárna kozmetika