Home
HomeVírivkySaunyInfrakabínyKolagénová terapiaSoláriáSprejové opaľovanieKozmetika

Solárna kozmetika JWOWW

Zmesi obsahujú dôležité zložky, jedinečné pre prípravky s podpisom Jenni 
Dekadentné množstvo opaľovacích ingrediencií

Zmesi pre Líniu JWOWW sú mimoriadne tmavé zmesi na opaľovanie s najvyšším množstvom zložiek pre opálenie a starostlivosť o pokožku. Každý bronzer má jedinečnú zmes odlišných bronzerov, ktoré ponúkajú odlišnú úroveň a silu opálenia, čo zvyšuje ich hodnotu. Zmesi JWOWW obsahujú obrovské množstvo olejov, vitamín E a Shea Maslo, ktoré sú zmiešané do jedinečného jogurtového základu, aby hydratovali a zvlhčovali pokožku. Výsledkom je krásna, zdravo vyzerajúca, zlatá pokožka.

JWOWW

natural bronzer

Prírodné čierne bronzery s Ink-Drink™ komplexom.

Pokiaľ hľadáte pre prírodné, čerstvé off -the -beach farby, nehľadajte nič iného. Toto je nepochybne perfektnou hybnou silou v oblasti prírodných bronzerov, ktoré umožňujú okamžité bohaté opálenie, zatiaľ čo olej Kendi (KEN- DEE) olejovo obohacuje a vyživuje pokožku pre nádhernú žiaru. Vitamín Rich Ink - Drink™ Complex hlboko hydratuje tetovanie pre temperamentné a živé farby. Jenni's Signature Skincare Blend a Fresh-to-Death Essentials hydratuje a vytvára tým hodvábnu pokožku. Žite nahlas a nechajte farbu hovoriť za seba!

Vôňa: Tropický kokos.

balenie:

A40165

400ml

W00235

15ml

JWOWW

Mens One And Done Black Bronzer

Chcete všetko, teraz to všetko môžete mať. Doprajte si náš jedinečný základný kokosový prípravok pre vynikajúci a hydratovaný pocit. Prírodné bronzery a DHA kombinácia pre okamžité tmavé výsledky a oneskorenie a vyvinutie farby. CellActive ® Complex je navrhnutý špeciálne pre mužskú pokožku a poskytuje extrémnu hydratáciu po dlhšiu dobu pre trvalé hlboké farby. ColorGuard ™ Tattoo technológia pomáha zabrániť vyblednutiu tetovania s unikátnou vlhkosťou zmesi. Exkluzívna zmes Skin Repair zlepšuje vzhľad mužnej pokožky.

Vôňa: Odolná.

balenie:

A40163

300ml

W00234

15ml

JWOWW

One And Done Advanced Moisturizer

Spevňujúci a tónovací hydratačný krém.

Dramatická kombinácia zložiek zaistí, aby sexy lesk trval celé dni a celé noci. Doprajte svojmu telu pretiahnuť sa do siluety tvaru -Up , ktorý vyznačí kontúry pre dokonalé krivky. Nový olej Kendi (KEN- DEE) v kombinácii s Jenni's Signature Skincare Blend zaručuje mäkkú, hladkú pokožku, ktorá sa cíti svieža a uvoľnená… ideálne pre tých, ktorí majú hektický denný program. Vstúpte do svetiel reflektorov a pripravte sa na debut na červenom koberci s touto úplne novou farbou pokožky.

Pobrežná Coconut vôňa.

balenie:

A40164

300ml

JWOWW

Tattoo Cover

Bez ohľadu na to, aké veľké je tvoje tetovanie, tento ultrabohatý krém, hustý, jednoduchý na aplikáciu, vám pomôže udržať si tetovanie také dynamické, aké bolo v prvý deň. Zmes Mineral Color Protection (Minerálna Ochrana Farby) redukuje riziko poškodenia farby tetovania pred slnečnými lúčmi alebo soláriom. Ošetrenie zvlhčením do hĺbky a vitamíny zjemňujú a posilňujú pokožku. Nechajte lúče pôsobiť a ukážte vaše umenie na tele!

balenie:

A40146

135ml

JWOWW

black bronzer/hemp

Pripravte sa na WOWW´ed!
JWOWW - čierny bronzer.
Všetci sa za vami otočia so zlomeným srdcom nad tak tmavou sexy farbou. Táto extrémne tmavá samoopaľovacia zmes z čiernych ríbezlí a oleja Kukui ponúka najžhavejšiu tmavú farbu, bola doplnená o vitamíny a extrakt z konopných semien na vynikajúcu hydratáciu a zanechá pokožku jemnú a nepopierateľne sexy.

Vôňa: kráľovský pocit luxusnej vône

balenie:

A40122

400ml

W00151

15ml

JWOWW

50x black bronzer

Mi Amore!
Kľúč k perfektne sexy opáleniu leží vo vyrovnaní bronzerov a vlhkosti. A práve to je JWOWW 50x Black Bronzer! Silné okamžité a odložené bronzery dávajú pokožke tmavšiu, bohatšiu, ešte žiarivejšiu farbu. Spárované so zvlhčovačmi, ktoré budú pokožku hydratovať a rozmaznávať, a ktoré ponoria pokožku do zamatovej mäkkosti - to všetko vám dodáva kráľovskú kombináciu. Samozrejme, nebudete už chcieť nič menej ako to najlepšie od JWOWW. Ciao!

balenie:

A40125

400ml

W00173

15ml

JWOWW

mad hot tingle bronzer

Vzhľadom na populárny dopyt, JWOWW uvádza tento Mad Hot Tingle Bronzer pre tmavú farbu. Explózia s tingle určite poteší skúsených opaľovačov! Podpis zmesi Jenni v starostlivosti o pokožku a zložky proti vráskam sú zmiešané s intenzívnou úrovňou tingle prekrvenia a bronzermi pre tmavú farbu a jemnú pokožku. Nový prípravok pre každý váš odtieň.

balenie:

A40147

400ml

W00203

15ml

JWOWW

one and done bronzer

Faktor “WOWW” sme navýšili o tento supervylepšený bronzer One and Done™ Bronzer. Získajte farbu rýchlosťou svetla a budete vidieť tmavší odtieň vašej farby už po jednej procedúre! Exkluzívne zlúčenie mixu bronzerov so zložkami starostlivosti o pokožku s podpisom Jenni pre zážitok opálenia z pobrežia! YOLO (skratka Žiješ len raz) a takisto aj môžeš vyzerať skvele!

balenie:

A40145

400ml

W00201

15ml

JWOWW

Dark Instant Sunless Continuous Spray

balenie:

A40126

147ml

Ponúkame vám možnosť nákupu na splátky cez spoločnosť Home Credit!

Možnosť nákupu na splátky!
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

SMIS SK  - Vírivé bazény • Sauny • Infrakabíny • Kolagenová terapia • Soláriá • Sprejové opaľovánie • Solárna kozmetika