Home
HomeVírivkySaunyInfrakabínyKolagénová terapiaSoláriáSprejové opaľovanieKozmetika

Solárna kozmetika Australian Gold - Male Line

• Poskytuje vyššiu kvalitu starostlivosti o pokožku
• Poskytuje rovnomerné tmavšie opálenie

Naša mužská kolekcia prípravkov je celá založená na Kokosovej Vode a obohatená o antioxidačné vitamíny. Tento základ kokosovej vody, hydratačné zložky v tejto skupine obsahujú CellActive® Complex, ktorý je špeciálne vytvorený pre mužskú pokožku a poskytuje jedinečné vlastnosti vrátane zadržiavania vlhkosti, zvyšovania pružnosti pokožky a liečivé mikročiastočky. Opaľovacie zložky takisto obsahujú našu jedinečnú ColorGuard™ Tattoo Technology, ktorá zabraňuje blednutiu tetovania. Všetky prípravky obsahujú exkluzívnu antibakteriálnu zložku, ktorá redukuje zápach po opaľovaní.

G Gentlemen

black bronzer

Doprajte si náš jedinečný základný kokosový prípravok pre vynikajúci a hydratovaný pocit. Prírodné bronzery a DHA kombinácia pre okamžité tmavé výsledky, oneskorenie a vyvinutie farby. CellActive® Complex je navrhnutý špeciálne pre mužskú pokožku a poskytuje extrémnu hydratáciu po dlhšiu dobu s trvalou hlbokou farbou. ColorGuard™ Tattoo technológia pomáha zabrániť vyblednutiu tetovania s unikátnou vlhkosťou zmesi. Exkluzívna zmes Skin Repair zlepšuje vzhľad mužnej pokožky.

Vôňa: Neodolateľná.

balenie:

A40153

250ml

A10408

15ml

G Gentlemen

Shampoo/Body Wash

Tento viacúčelový prípravok umožňuje našim G mužom dostať sa do, vystúpiť a ísť. Výkonný DuoCleanse systém hlboko vyčistí a zároveň Coconut Fruit Juice zmäkčí hydratovanú a na dotyk jemnú pokožku a vlasy budete mať ako ste si vždy priali. Účinný Kondicionér komplex vyživuje vlasy i pokožku a zároveň zaistí dlhšiu životnosť tmavej farby. Povzbudzujúca zmes stimuluje vaše zmysly a dodáva vám pocit osvieženia. Teraz každý G muž môže vyzerať, cítiť a cítiť sa ako absolútne najlepší.

Vôňa: Rugged.

balenie:

A40161

235ml

G Gentlemen

natural bronzer

Hrubá, bledá pokožka sa konečne stretla v zápase! Doprajte si v našom jedinečnom základe kokosovej vody pre lepší, hydratačný pocit. Zmes prírodných bronzerov poskytuje okamžité tmavé výsledky bez záväzkov. CellActive© Complex je špeciálne vytvorený pre pokožku mužov a poskytuje extrémnu hydratáciu pre dlho trvajúcu hlbokú farbu. ColorGuard™ Tattoo Technology pomáha predchádzať vyblednutiu tetovania pomocou jedinečnej zvlhčovacej zmesi. Je čas posunúť opaľovanie na vyššiu úroveň s G Prírodnými Bronzermi.

Vôňa: Rustikána.

balenie:

A40132

250ml

A10284

15ml

G Gentlemen

intensifier

Zahas smädnú pokožku s Kokosovým Ovocným Džúsom, ktorý revitalizuje a dáva jemnú, príjemnú pokožku. Zvyšovač Melanínu dáva prirodzenú farbu pre lepšie tmavé výsledky. CellActive® Complex je vytvorený pre pevnú mužskú pokožku, robí pokožku silnejšou a zdravšou pre najhlbšiu možnú farbu. Naša ColorGuard™ Tattoo Technology pomáha predchádzať vyblednutiu tetovania, zatiaľ čo takisto poskytuje pridané zvlhčenie. Hydratáciu, zosilnenie a ochranu farby môžete mať len s G!

Vôňa: Rustikána.

balenie:

A40131

250ml

A10283

15ml

G Gentlemen

shave lotion

Toto jedinečné zloženie kombinuje dekadentný krém s jemnosťou gélu. Základ Ovocný Kokosový Džús zjemňuje pre hydratovanú, jemnú pokožku, a naša exkluzívna zložka CellActive Complex pokožku spevňuje a pomáha rýchlejšie zahojiť porezané miesta. Výťažok z jablka spevňuje a napína, čím žiletke umožňuje pri holení sa jemne kĺzať až ku pokožke. Stimulujte vaše zmysly s našim zakončením Invigorating Mint, po ktorom sa budete cítiť sviežo. Džentlmen bol obnovený s G Shawing Creme Gel.

balenie:

A40133

150ml

Ponúkame vám možnosť nákupu na splátky cez spoločnosť Home Credit!

Možnosť nákupu na splátky!
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

SMIS SK  - Vírivé bazény • Sauny • Infrakabíny • Kolagenová terapia • Soláriá • Sprejové opaľovánie • Solárna kozmetika