Home
HomeVírivkySaunyInfrakabínyKolagénová terapiaSoláriáSprejové opaľovanieKozmetika

Solárna kozmetika Australian Gold - Premium

• Prémiové množstvo opálenia a zložiek starostlivosti o pokožku
• Excelentné pre skúsených opaľujúcich

Prípravky PREMIUM ponúkajú skúseným opaľujúcim možnosť dosiahnuť ich potenciálne prirodzenú schopnosť opálenia a to ponúknutím prémiových prípravkov s kombináciou bronzerov deluxe a zložiek starostlivosti o pokožku. Tieto prípravky sú perfektné pre opaľujúcich, ktorí dosiahli v opaľovaní plató a potrebujú niečo odlišné, aby dosiahli ich tmavý potenciál opálenia. PRÍPRAVKY PREMIUM takisto ponúkajú jedinečnú líniu produktov, ktoré sú založené na mineráloch pre zdravé, tmavé výsledky, ponúkajúc v základe 92 mineráloch.

Dark D Light

bronzer

Vitamín D obohatený o InstantDark™ Bronzer s Cloud Nine komplexom.

Dajte zbohom nudnej, bledej a melancholickej pokožke a privítajte tmavú až dramatickú farbu. Nasýťte vašu poblednutú pokožku a posilnite tak aj svoju dušu s InstaDark™ bronzermi, ktoré zaisťujú okamžitú Deep Color, zatiaľ čo Cloud Nine Complex vyvoláva all-over pocity. Solful Skincare zvlhčuje a ochraňuje hladkú, dekadentnú jemnú pokožku. Choďte do toho, vstúpte do temnej D Light™!

Vôňa: Slnko.

balenie:

A40142

295ml

AG0076

A10294

15ml

Liquid Assets

bronzer

28th rozmerový elitný bronzer.

Nechajte sa hýčkať s bohatým a luxusným prípravkom s Elite Bronzer. Dramaticky tmavé a rafinované farebné výsledky dosiahnuté s prvotriednymi prírodnými bronzermi, DHA a exkluzívnym Mahakanni extraktom. Champagne & Caviar Complex dodá pokožke zásobu minerálov, antioxidantov a vitamínov pre opojnú bronzovú farbu. Vynikajúca starostlivosť o pleť, infúzia s extraktom Black Pearl – čierna perla, ukľudňujú a podmieňujú bezchybnú farbu.

Vôňa: Sparkling Mimosa.

balenie:

A40150

300ml

AG0076

A10405

15ml

Precious Metals

immediate & delayed bronzers

Buďte pripravení preraziť s kvalitou okamžitých a odložených bronzerov. Naša zmes NutriDark™ Bronzing Blend vás zasiahne s prírodnými bronzermi DHA a našim exkluzívnym výťažkom Mahakanni pre odporne dekadentnú farbu. Esenciálne minerály, ktoré milujú pokožku, vrátane výťažkov Gold a Platinum Extract, zvlhčujú a obnovujú pre bezchybný oslnivý odtieň bronzu a žiarivo mladšie vyzerajúcu pokožku. Ukážte tú tmavú farbu s prípravkom Precious Metals.

Vôňa: Drahý kov.

balenie:

A40139

296ml

AG0076

A10291

15ml

Bronze Pearlfection™

bronzer

Okamžité a oneskorené bronzery

Pochváľte sa, že ste dosiahli tmavý bronzer a nádherný lesk s prípravkom Bronze Pearlfection, s týmto opaľovacím krémom s minerálmi. Sila 25-násobného bronzeru - hlboko stmavujúce bronzery sú naplnené prírodnými drtenými perlami, ktoré vyživujú pokožku zvonku, takže je odolnejšia, pevnejšia a omladená. Táto fantastická kombinácia bronzerov a pokožku šetriacich minerálov vytvára ideálnu vlhkosť pre bezchybné tmavé jemné opálenie s krásnou farbou.
Získajte to najlepšie, čo máme.

Vôňa: Surový Diamant.

balenie:

A40101

296ml

AG0076

A10261

15ml

RayDiant

18th dimension Mahakanni bronzer

18-dimenzionálny Makahanni Bronzer pre maximálnu farbu, ktorá vzniká okamžite a trvá až do 8 dní. Hrejivý pocit pokožky je prirodzený – je spôsobený účinkom HeatWave Warming Complex Formula – zmes na zahriatie.

Vaša pleť bude mať krásnu modernú farbu vďaka prípravku RayDiantly a bude krásna zvnútra aj zvonku.

Vôňa: SunScentual Fruit – ovocie.

balenie:

A40086

296ml

AG0076

A10249

15ml

Bronze Minerals Legs

6th dimension bronzer

Získajte krásne opálené nohy s nádherným leskom pomocou bronzových minerálov ® Legs Bronzer. Mahakanni extrakt pomôže získať o stupienok krajšie extrémne žiarivé tmavé nohy, s bronzerom s bio-aktívnymi minerálmi, ktoré poskytujú samoopaľovacie hlboké, tmavé farby. Táto formula dodáva trblietavý reflexný lesk na nohách, s hodvábnym sexy prevedením.

Vôňa: Bylinná vôňa Jablka.

balenie:

AA40128

148ml

AG0076

Ponúkame vám možnosť nákupu na splátky cez spoločnosť Home Credit!

Možnosť nákupu na splátky!
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

SMIS SK  - Vírivé bazény • Sauny • Infrakabíny • Kolagenová terapia • Soláriá • Sprejové opaľovánie • Solárna kozmetika