Home
HomeVírivkySaunyInfrakabínyKolagénová terapiaSoláriáSprejové opaľovanieKozmetika

Solárna kozmetika Australian Gold - Ultra

• Ultra bronzové ingrediencie pre najtmavšiu možnú farbu 
• Zložky ultra vysokej starostlivosti o pokožku pre VIP ošetrenie
• Excelentné pre vysoko náročných opaľujúcich, ktorí hľadajú definitívne opálenie

Rozhodujúca starostlivosť o pokožku a tmavé opaľovacie technológie pre tých najnáročnejších opaľujúcich. Maximálne množstvo zložiek vysokej kvality a mimoriadne antioxidačné vlastnosti vrátane vitamínov A, E a F. vynikajúce zložky starostlivosti o pokožku sú kombinované tak, aby chránili pokožku počas opaľovacieho procesu a pomáhali v prevencii pred jemnými líniami a vráskami. Prevratný výskum tmavého opálenia o aktivujúcej podpore melanínu, ktorý poskytuje vašu vlastnú prirodzenú najtmavšiu farbu. Extrémne prípravky pre zákazníkov, ktorí hľadajú extrémnu starostlivosť o pokožku a tmavé bronzové výsledky opaľovania. 

Jeweled

instant bronzer

30x extrémne hydratačný okamžitý bronzer

Drahokam™ Thirty30 ™ Extreme obsahuje hydratačný instant bronzer, ktorý dodá úžasnú farbu. Tento viacúčelový prípravok je naplnený dekadentným instantným bronzerom pre prírodnú zlatú farbu, zatiaľ čo nový HydraMoist™ Complex pomáha preniknúť hlboko do pokožky pre extrémnu hydratáciu a tým je pokožka luxusne jemná. Gemstone Blend dodáva štýl a sofistikovanosť pre žiariacu pleť. Prelomová zmes SatinTouch™ Blend zanechá pokožku jemnú a vyživenú. Doprajte si tmavú farbu s dekadenciou šperkov.

Vôňa: Dazzling Glamour

balenie:

A40149

250ml

A10404

30ml

Tiara™

base builder

TIARA™ Fifty50™ Diamantový Intenzifikátor je najlepší priateľ dievčaťa pre mladistvú, podmanivú, tmavo opálenú žiaru. Zažite nikdy nekončiacu dekadentnú farbu s našou jedinečnou zložkou Color Enhancing Combo, ktorá zosilňuje a zintenzívňuje opálenie pre hlboký, tmavý odtieň. Intenzívna zmes luxusnej starostlivosti o pokožku, vrátane výťažku Delicate Diamond Extract, pomáha spevňovať a zvlhčovať pre úžasný svetelný povrch. Zmes Satin Touch™ zanechá vašu pokožku tak jemnú, že ostatní vám budú závidieť. Takže, ošetrite vašu pokožku typickým luxusom diamantu.

balenie:

A40140

250ml

A10292

28,5ml

Gilded™

bronzer

Okamžité a oneskorené bronzery

Zlatisté FIFTY50 sú intenzívne tmavé bronzery so starostlivosťou vhodnou pre kráľa - kráľovnú. Táto revolučná formula je naplnená špeciálnou zmesou intenzívnych bronzerov a starostlivosťou o zdravú, jemnú pokožku, ktorej tým dodá najhlbšiu a najtmavšiu farbu, ako to je len možné.
Satin Touch Blend - zanechá vašu pokožku takú, že vám ju budú všetci závidieť, aká je hebká a hladká.
Lesknúci zlatistý extrakt ju zanechá pozlátenú 24-karátovým zlatom a žiariacou mladosťou.

Vôňa: kráľovský pocit luxusnej vône

balenie:

A40103

250ml

A10071

28,5ml

Sterling™

bronzer

Okamžité a oneskorené bronzery

Sterling Dekadent Twenty20 DermaDark - je poháňaný najcennejším kovom na zemi.
Táto revolučná kombinácia čistých bronzerov a prísad účinne bojuje proti vonkajším znečisťujúcim látkam pre hladkú a tmavú pokožku, až vám ju budú ostatní závidieť. Perfektný Platinum Extract - zlepší vašu prirodzenú krásu pokožky, zanechá jej štruktúru a tón v okuzľujúcej žiare.

Vôňa: Champagne Dreams

balenie:

A40110

250ml

A10270

28,5ml

Crystal I Faces

intensifier

Vrchol kategórie.
Tvárový opaľovací prípravok so zmesou DermaDark™ - jedinečná zmes, ktorá stimuluje produkciu kolagénu, aby poskytol definitívne, rovnomerne tmavé opálenie.
Obsahuje bronzery DermaDark™, takže sa nevytvárajú žiadne škvrny ani melír, kým získavate nádherné, hlboko tmavé opálenie.

• Zmes DermaDark™ DHA voľné tmavé bronzery PLUS okamžité bronzové výsledky.

• Extrémne bohatý na zložky starostlivosti o pokožku tváre.

• Zmes Cashmir Silk™, dokonalý silikónový komplex pre hodvábne jemný pocit.

• Bez vône.

balenie:

A40129

118ml

A10054

28,5ml

After All™

skin care

Hydratačný

Vaše čakanie na zdravú a žiarivú pokožku je u konca.
Tento hĺbkový pleťový kondicionér a hydratačné telové mlieko je obohatené bambuckým maslom s medom, je určený pre najsuchšiu a najviac vysušenú pokožku.

Vôňa: At Last.

balenie:

A40100

296ml

Ponúkame vám možnosť nákupu na splátky cez spoločnosť Home Credit!

Možnosť nákupu na splátky!
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

SMIS SK  - Vírivé bazény • Sauny • Infrakabíny • Kolagenová terapia • Soláriá • Sprejové opaľovánie • Solárna kozmetika