Home
HomeVírivkySaunyInfrakabínyKolagénová terapiaSoláriáSprejové opaľovanieKozmetika

< Home Vírivky

Prevedenie

Trysky

Izolácia

Filtračný systém

Údržba vody

Doplnky

Fotogaléria

Prevedenie

S maximálnou starostlivosťou a dôrazom na detail. Prístupom BMW Group Designworks USA je zaistená integrovaná konštrukcia. Dokonca i tie najmenšie prvky, ktoré na to nevyzerajú, zlepšujú vaše skúsenosti s pobytom vo vírivke. Highlife Collection NXT teraz ponúka príjemné posedenie, vhodnejší priestor, ľahšie prispôsobiteľné trysky a pridalo sa pohodlné bezdrôtové diaľkové ovládanie (u vybraných modelov). Jednoduché, elegantné a funkčné, rada Highlife Collection pridáva krásu do vašej záhrady a hladko sa stane súčasťou vášho života.

Farba, povrchová úprava a materiály, ktoré v našich vírivkách používame, sú výsledkom 40-ročných skúseností výroby a vývoja našich technikov spolu s návrhármi z BMW Group DesignworksUSA. Farebné kombinácie boli starostlivo navrhnuté tak, aby celkový dizajn vírivky umocňoval estetický vzhľad vášho exteriéru alebo interiéru.

HotSpring

Vnútro bazéna

Elegantná biela (Alpine White) a krémová (Creme) vaňa je jemná na pohľad i na dotyk, zatiaľ čo energická napodobenina žuly (Tuscan Sun) poskytuje ďalšie dekoratívne možnosti. Ďalšie dekoratívne možnosti prináša úplne nový povrch Desert. A iba HotSpring ponúka súčasne elegantné prevedenie Ice Gray a maximálne atraktívne Platinum.

Vnútro White Vnútro Ice Gray Vnútro Pearl Vnútro Desart Vnútro Tuscan Sun Vnútro Platinum

Alpine White

Ice Gray

Creme

Desert

Tuscan Sun

Platinum

Obloženie

Exkluzívne vylepšené obloženie Everwood HD zlučuje teplo a krásu prírodného dreva s minimálnou údržbou a vysokou trvanlivosťou pevného polyméru. Obloženie Everwood nepraská a ani sa nelúpe. Preto na neho poskytujeme 5-ročnú záručnú dobu. Obloženie Everwood HD je dostupné vo farbe tmavo hnedá (Mocha), sekvojová (Teak) a morská šedá (Monterey Gray).

Obloženie Teak Obloženie Monterey Gray Obloženie Mocha Obloženie Stone Earth Obloženie Stone Gray

Teak

Monterey
Gray

Mocha

Stone Earth

Stone Gray

Ovládací panel HotSpring NXT

Ovládací panel HotSpring

Logo HotSpring

Exkluzívne bezdrôtové diaľkové ovládanie (k dispozícii v 13 jazykoch) umožňuje pohodlne ovládať všetky funkcie vírivky z vnútra vírivky aj zo vzdialenosti 9 metrov mimo vírivky.
Dotykovým farebným a prehľadným displejom ovládate trysky, osvetlenie, hudobný systém...
Táto nová technológia poskytuje prehľadné a jednoduché ovládanie.
Automatické dobíjanie diaľkového ovládania je zaistené jeho odložením do lôžka na hornej strane vírivky v dobe, kedy je vírivka v kľudovom režime.

Ovládanie je úplná hračka. 3,5“ prehľadná farebná obrazovka s vysokým rozlíšením je jednoduchá na čítanie dokonca i v tme.
10-minútové čistiace cykly sa spustia stiskom tlačidla na bazéne vždy, keď opustíte váš bazén.
Ovládací panel je umiestnený v prelise hornej hrany bazéna. Všetky hlavné funkcie a nastavenia sú znázornené ikonami.
Displej sa dá jednoducho otočiť o 180° tak, aby bol ľahko čitateľný ako z vonkajšej strany, tak i z priestoru samotného bazénu.

Stav bazénu indikujú podsvietené farby loga umiestneného na prednej strane bazénu.

BellaFontana™

Luminescence™

Podsvietené prvky

Toto vodné vybavenie vám umožní nastaviť váš obľúbený vizuálny štýl. Systém BellaFontana™ zahrňuje technológiu HydroOptic™, ktorá vytvára tri farebné presvetlené vodné oblúky.

Zasnite sa s paletou rôznych farieb, z ktorých si na základe vlastnej voľby môžete vybrať. Farby môžete ľahko zosilňovať alebo meniť do rôznych odtieňov pomocou unikátnych LED svetiel. Všetky naše vírivé bazény HotSpring®  prichádzajú s radou osvetlení pre dokreslenie atmosféry pri relaxácii.

Všetky typy vírivých bazénov HotSpring® majú podsvietené prvky na hornej hrane bazénu, ktoré dotvárajú vašu relaxáciu kúzelnou atmosférou.

Ponúkame vám možnosť nákupu na splátky cez spoločnosť Home Credit!

Možnosť nákupu na splátky!
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

SMIS SK  - Vírivé bazény • Sauny • Infrakabíny • Kolagenová terapia • Soláriá • Sprejové opaľovánie • Solárna kozmetika