Home
HomeVírivkySaunyInfrakabínyKolagénová terapiaSoláriáSprejové opaľovanieKozmetika

Referencie

Som Katarína Verbovská, 3-násobná majsterka sveta v bodyfitnes

Keďže moja príprava na súťaže je veľmi náročná, popri tréningoch je rovnako dôležitá aj kvalitná regenerácia. Soláriam megaSun v SMIS SK vďačím za krásne opálenú pokožku, ale aj vďaka príjemnému prostrediu a upokojujúcej atmosfére je opaľovanie úžasným odpočinkom po namáhavom dni. 
Raz do týždňa v netréningový deň na regeneráciu využívam vírivý bazén HotSpring a infrasaunu HealthCompany v regeneračnej časti štúdia. 
Kvalitná regenerácia a krásne opálenie v štúdiu SMIS SK je pre mňa nenahraditeľnou súčasťou prípravy, vďaka čomu sa mi darí udržať krok so svetovou špičkou.

Katarína Verbovská
Katarína Verbovská

Slovenský futbalový reprezentant Robert Vittek

Ak chcem na ihrisku podať 100% výkon, musím absolvovať aj 100% regeneráciu, na ktorú využívam aj zariadenia od spoločnosti SMIS SK, ako je vírivý bazén HotSpring® Summit® a SuomiSauna.

Robert Vittek
Robert Vittek

Automobilový pretekár Rudolf Machánek

K svojej relaxácii využívam po náročnom dni vírivý bazén HotSpring® Aria™ a saunu SuomiSauna s parným generátorom. Vďaka dokonalej regenerácii sa môžem oddýchnutý plne koncentrovať a dosahovať maximálne výsledky aj za volantom na pretekoch v mojom Porsche 911 GT 3 RS.

Rudolf Machánek

Majster Európy  v triatlone Filip Ospalý

Vírivý bazén považujem za ideálnu kombináciu fyzického a psychického odpočinku.

HotSpring® mi pomáha k rýchlemu návratu k vrcholovému športu a k zlepšeniu mojej kondície. Na jednej strane ho využívam ako športovo regeneračnú záležitosť a na strane druhej ako relaxáciu. Nezažil som po svojom tréningu lepšiu relaxáciu ako v bazéne SUMMIT™ - vodu mám totiž veľmi rád a pri takej kvalitnej masáži sa dostanem do veľmi dobrej pohody.

Vírivý bazén HotSpring® používam každý deň. Svoj každodenný tvrdý trénning vyvažujem správnou a pravidelnou relaxáciou.

Filip Ospalý
Filip Ospalý

Ivan H., Bratislava

Pre značku Hotspring® som sa rozhodol po dôkladnom výbere spomedzi širokej palety dostupných výrobcov z dôvodu kvality designu, použitých materiálov a ergonómie. Zvlášť ma zaujala energetická úspornosť, kvalita filtrácie – tá sa mi potvrdila aj doma – voda vydržala čistá 9 mesiacov!

S odstupom času môžem len potvrdiť, že som sa rozhodol správne.

Ivan H.

Zubná lekárka MUDr. Martina Šimeková

S vírivkou ENVOY™, ktorú sme kúpili od firmy SMIS SK, sme nadmieru spokojní. Hoci nepatrila medzi najlacnejšie, neľutujeme to. Bola to naša najlepšia investícia. Využívame ju pravidelne, pri rodinných a priateľských posedeniach, pri relaxe po namáhavom pracovnom dni resp. týždni, ako relax po cvičení...

Je to veľmi príjemné hlavne počas mrazivých nocí, keď teplota vzduchu je pod nulou a teplota vody siaha až na 40 stupňov. Odporúčame to aj ľuďom, ktorí majú bolesti zadných partií tela ako chrbát a krk.

Musím podotknúť, že aj filtračné zariadenie je veľmi spoľahlivé - voda je naozaj veľmi čistá!

MUDr. Martina Šimeková

Zubná lekárka
MUDr. Šimeková

Ponúkame vám možnosť nákupu na splátky cez spoločnosť Home Credit!

Možnosť nákupu na splátky!
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

SMIS SK  - Vírivé bazény • Sauny • Infrakabíny • Kolagenová terapia • Soláriá • Sprejové opaľovánie • Solárna kozmetika