Home
HomeVírivkySaunyInfrakabínyKolagénová terapiaSoláriáSprejové opaľovanieKozmetika

Soláriá

Všetky opaľovacie štúdia alebo štúdiá krásy, kaderníctva, fitness centrá, hotely alebo plavárne, majú svoj vlastný štýl a priaznivcov. Od moderných solárií k tradičným, od pohodlných wellness k výkonným. Aby sa docielilo zladenie celého okolitého prostredia, ponúkame soláriá od troch popredných svetových výrobcov a to ako soláriá pre profesionálne využitie s maximálnym vybavením pre najnáročnejších zákazníkov, tak aj soláriá pre domáce využitie.

Chcem dostávať novinky, akcie a aktuality o soláriach na svoj e-mail:

Soláriá Q-med

Logo Q-med
Q-med

Ťahúň svetového trhu v oblasti vertikálnych solárií. Kvalita, vybavenosť a design pre najnáročnejších. Ako prvý začali ponúkať unikátnu revolučnú technológiu v opaľovaní – zoštíhľujúci systém BodyWave.

Soláriá megaSun

Logo megaSun
megaSun

Jedinečné okúzľujúce tvary a technická vybavenosť solárií tohto už tradičného výrobcu sú zárukou vysokej prestíže vášho štúdia.

Soláriá Luxura

Logo Luxura
Luxura

Holandský výrobca Hapro ponúka široké spektrum svojich produktov. Od typov pre domácnosti cez malé a stredné štúdiá, fitness centrá až po štúdiá profesionálne.

Logo Q-med

42 BODYWAVE

• ŠPIČKOVÝ VÝKON 

• KONCEPT 

• DESIGN 

• KOMFORT 

• TECHNOLÓGIE

Príbeh štúdií a aplikácií s technológiami za hranice možností.
Príbeh ambicióznych produktov ponúkajúci skvelý výkon
v zmysle funkčnosti a designu.

- Od nášho preukázaného zážitku.
- Od inovácií, ktoré robia všetky naše myšlienky exkluzívnymi.
- Od vášne, ktorá vždy zahrňuje naše „navrhovanie a vytváranie krásy“.
- Nepretržitá vernosť ctižiadostivému cieľu: vytvárať perfektné zariadenie.

Vy. Vaša pokožka. Duševná pohoda. Životné prostredie, v ktorom žijete. To je miesto, kde sa začína poslanie Q-med: od rešpektovania významu toho, čo „robí život krajším“.

Vertikálne nízkotlakové opaľovacie zariadenia sú umelé opaľovače, ktoré sa najviac podobajú pobytu na slnku: je to preto, že systém fluorescenčných trubíc vyžaruje určité množstvo rovnomerných ultrafialových lúčov. Procedúra v dobrom vertikálnom systéme môže trvať od 6 do 12 minút, v závislosti na type pokožky. Účinky sú rovnaké ako 4 až 5 hodinový pobyt na slnku, ale bezpečnejšie vďaka absencii nebezpečného vyžarovania UVC lúčov, ktoré sú filtrované.

Q-med 42 BodyWave

Nenechajte sa uspokojiť tým najlepším: žiadajte jedinečnú dokonalosť v opaľovaní. HIGH PERFORMANCE vyhovuje všetkým požiadavkám ohľadne krásy, opaľovania a pohody – revolučná sprcha, úžasný zabudovaný audio systém, exkluzívny prezliekací priestor prispôsobený vášmu zmyslu pre estetiku. Zažite to, o čom iní len snívajú - o svojom dokonalom opálení. Zapnite svoj HIGH PERFORMANCE a... vychutnávajte si svoje jedinečné podanie ruky so slnkom a zistíte, aká je budúcnosť solárií dokonalejšia než ste si predstavovali. 

Kvalita skĺbená s dokonalosťou

Ste pripravení dať podobu svojim "ambíciám?" HIGH PERFORMANCE je riešenie pre vás. Reproduktory vám spríjemnia pobyt počas celej doby vašej opaľovacej procedúry. Tan Step pre úroveň opaľovania, ktorá zodpovedá vášmu očakávaniu alebo Sound System so svojim dokonalým zvukom, pestrými emóciami Shower Light a technológiou Smar Time... A toto všetko zabalené v prvotriednej ponuke Q-MED dodávajúcej inováciu priamo do vašich rúk.

Skutočná príťažlivosť:

Cestujte so svojimi zmyslami do sveta HIGH PERFORMANCE. Uvedomte si, ako je nemožné odolať estetickému potešeniu z jeho jedinečného designu, skvelého výkonu a vrodenej elektrickej prirodzenosti umožňujúcej prispôsobenie opaľovacej procedúry výberom najexkluzívnejších možností Q-MED. Oslňujúci výkon po ruke.

Skvelý výkon za neuveriteľne krátky čas

Pýtate sa: koľko stojí opaľovanie? 
Odpoveď Q-med je: nie veľa. Je to „tak veľa, ako chcete“.

+ Inovácie

Po tom, ako sme vynašli systém Sweet System, rozhodli sme sa urobiť revolúciu v opaľovaní vďaka PTT (Power Tanning Technology): taký istý opaľovací výkon, nižšie náklady, menšia spotreba, vynikajúci výkon s 20% úsporou energie.

+ Exkluzívna patentovaná technológia

Q-med svojimi inováciami neustále dodáva tie najlepšie nápady: čo sa týka plánovania, realizácie, certifikátov od spoločnosti a medzinárodných patentov.

Sweet System: nepriamy pigmentačný systém, pre perfektné opálenie, o 20% kratší opaľovací čas

PTT (Power Tanning Technology): vývoj systému Sweet System, táto technológia zabezpečuje takú istú opaľovaciu silu, nižšie náklady, menšiu spotrebu, vyšší výkon s 20%-nou úsporou energie.

Svieži Ventilačný Systém: ešte viac efektívna ventilácia (+50%), najlepšie opaľovanie (+20%).

Nastaviteľná podlaha: priekopnícky reflexný stupienok s nastaviteľnou výškou, pre rovnomernú intenzitu opálenia dokonca aj na členkoch a nohách.

+ Taliansky dizajn

Každé zariadenie v Q-med je typické talianskym dizajnom, ktorý neustále patrí medzi tie najobdivovanejšie a najzávidenejšie.

Chromosyntéza

Inovatívna laserová technológia s prirodzenými farbami, ktoré sú esteticky prispôsobené každému zariadeniu, zaručujú mimoriadnu fotografickú kvalitu a perfektné farby, dokonca aj na hliníkových povrchoch. Ideálne pre to, aby technológii Q-med dali „jedinečný“, nezabudnuteľný a nezmazateľný dlhotrvajúci imidž.

+ Aluminium (Hliník)

· vyzerá dobre
· zmierňuje hluk
· má dlhú životnosť
· je jednoduchý na zloženie
· je 100% recyklovateľný
· je oveľa vďačnejší na zaobchádzanie „bez poškrabania“

+ Servis

· všestranná „spokojnosť od zákazníkov“
· zákaznícky servis

+ Komunikácia

Úspešným nástrojom propagácie Q-med sú tiež exkluzívne materiály pre veľtrhy a podujatia, reklama, katalógy, letáky, záložky, propagačné nástroje, nová internetová stránka B2B... Je to neustály vývoj v snahe zostať inovatívnym aj v komunikácii.

+ Certifikáty

Q-med je garantom prvotriednej kvality. Preto systém kvality spoločnosti je certifikovaný od TUV v spolupráci so štandardmi UNI EN ISO 9001 a VISION 2000 a garantuje vysokú hodnotu kvality svojich zariadení, uznané značkou GOST (pre ruský trh) a značkou ETL (pre trh Severnej Ameriky).

Symboly
Logo Q-med

42-180 BodyWave

Energy Power

· ideálne rýchle opálenie

· výkon 180 Watt

· esteticky zvodné, rozhodné, moderné... vďaka obrazu „Ona“ sa solárium 42-180 BodyWave stane stredobodom pozornosti

· tento obraz sa dosiahol pomocou inovatívnej techniky - chromosyntézy

· príjemná teplota, perfektná počas celej doby opaľovania

Logo Q-med

42-100 BodyWave

Energy Saving

· prirodzené, perfektné opálenie

· výkon 100 Watt

· esteticky zvodné, rozhodné, moderné... vďaka obrazu „Ona“ sa solárium 42-100 BodyWave stane stredobodom pozornosti

· tento obraz sa dosiahol pomocou inovatívnej techniky - chromosyntézy

· príjemná teplota, perfektná počas celej doby opaľovania

Q-med 42 Body Wave

Technické údaje

zatvorené

: 2 250mm x 1 180mm x 1 180mm

otvorené

: 2 250mm x 1 983mm x 1 180mm

vnút. podst.

: ø 735mm

trubice

: 180W / 200cm

počet trubíc

: 42

príkon

: 3N+PE 400V 50Hz/1N+PE 230V 50Hz

výkon

: 8 800 W

istenie

: 20A (3-fázový) / 50A (jedna fáza)

Technické údaje

zatvorené

: 2 250mm x 1 180mm x 1 180mm

otevřené

: 2 250mm x 1 983mm x 1 180mm

vnút. podst.

: ø 735mm

trubice

: 100W / 200cm

počet trubíc

: 42

príkon

: 3N+PE 400V 50Hz/1N+PE 230V 50Hz

výkon

: 5 400 W

istenie

: 16A (3-fázový) / 32A (jedna fáza)

Módny čierny hliník Čierny hliník Klasický čistý hliník
Q-med 42 Body Wave Q-med 42 Body Wave

Štandardné vybavenie

CRS Reflecting Base Aluminium 100% Anti Scratch Anti Scratch Carpet Remote Control

Voliteľné vybavenie

Q-timer Changing Room Air Expulsion Kit Stop Air
Logo BodyWave
Logo Q-med

BodyWave: dokonalý pohyb pre dokonalé telo

„Nasadnite na vlnu“ a nasledujte trend BodyWave

Tréningová metóda, ktorá výhodne využíva „vibrácie“ vyvinuté v 70-tych rokoch na udržanie astronautov v kondícii a fit počas vesmírnych misií v podmienkach bez gravitácie. Toto zariadenie bolo upravené pre šport a svalovú rehabilitáciu.
Dnes je táto metóda základom revolučného systému BodyWave.

Skvelý výkon za neuveriteľne krátky čas

BodyWave je revolučný patentovaný a najmodernejší hi-tech systém, ktorý výhodne využíva vibrácie, aby mimoriadne pôsobili na telo: posilňovanie, modelovanie, relaxácia... celkový pocit zdravia, ktorý získate z prvej procedúry.

Známy na celom svete

Milióny ľudí po celom svete si vybrali túto formu tréningu. Tréneri atlétov, lekári, cvičitelia, fyzioterapeuti a ortopédi poznajú mimoriadne účinky vibrácií: jeden pohyb, ktorý prináša neuveriteľné výhody pre svalové tkanivo, nervový systém, krvné cievy, kosti, tukové tkanivo a chrupavku.

„Všetko v jednom“

Oscilácia otáčavej podstavy BodyWave prenáša vibrácie v rôznych frekvenciách, ktoré sa rozšíria po celom tele a spôsobia stimulované mimovoľné stiahnutie svalov, ktoré vytvára trojnásobnú pozitívnu reakciu.

· neurologickú, pre celkový pocit zdravia

· chemickú, vyrovnáva neurovegetatívne funkcie

· mechanické, pre spevnenie svalov vyvolané mimovoľným stiahnutím a pre odvodnenie tkaniva, ktoré pôsobí proti celulitíde

BodyWave a High Performance: prvýkrát spolu v intenzívnom opaľovaní a revolúcii krásy

Nový cieľ v opaľovaní, kráse a relaxe sme dosiahli spojením vibrácií BodyWave s najmodernejším opaľovacím systémom High Performance: len za 10 minút sa môžete opáliť 3-krát viac ako normálne, zatiaľ čo získavate mnohé výhody pre vaše telo.

· ANTI - CELULITÍDA
· ZOŠTÍHLENIE
· CVIČENIE

Inovatívne vibrácie

„Vertikálna vibrácia“ je často príčinou akumulácie kyseliny mliečnej a problémov s artikuláciou vyvolaných tlakom na chrbticu. BodyWave prekračuje tieto limity svojím revolučným oscilačným pohybom: dve sily, jedna pozitívna a jedna negatívna, vychádzajú zo zeme opisujúcej sínusoidálnu vlnu pozdĺž chrbtice. Výsledkom je pocit pohodlia a dobrý pocit, ktoré nie je možné dosiahnuť s inými systémami bez odborného trénera.

Nastaviteľné frekvencie pre rôzne potreby

Účinok relaxačnej masáže dosiahnete pomocou nízkej frekvencie vibrácií.
Rôzne frekvencie týchto vibrácií stimulujú odvodnenie a spevňujú všetky tkanivá.

Oscilačný stimul:

Pre opaľovacie centrá, zvýšené tržby za stroj :

Maximálna relaxácia
+ čo najviac opaľovania

· zvyšuje periferálnu mikrocirkuláciu

· zlepšuje lymfatické odvodnenie

· okysličuje a revitalizuje spojovacie tkanivo

· rovnaké prevádzkové náklady ako UV zariadenie

· vyššia predajná cena za procedúru vďaka pridanej hodnote BodyWave terapii

+ VIBRAČNÝ POHYB

+ MIKROCIRKULÁCIA

+ SUPER OPÁLENIE

- 30% KRATŠIA DOBA

- 30% UVA - UVB

SuperTan (super opálenie)

· 3-násobná opaľovacia sila v porovnaní s priemernou UV procedúrou v dôsledku zvýšenej mikrocirkulácie
· štípavý efekt pre intenzívnejšie opaľovanie, hlavne nôh
· čas šetriaca krása: 2 procedúry len za 10 minút
· zábavná a príjemná procedúra: vďaka vibrácii čas ubieha rýchlejšie
· luxusné opaľovanie pre „pokoj“ ukľudňujúcej vibrácie
· prispôsobenie procedúr pocitu zdravia.

Prispôsobte si procedúru

Vyberte si zo 4 rôznych možností :

- len UV
- proti celulitíde
- zoštíhlenie
- cvičenie

 
Proti celulitíde

Proti celulitíde – Nízke Hz

BodyWave bojuje proti viazaniu tekutín ich mobilizovaním a pôsobením na celulitídu. Vďaka účinku nízko-frekvenčných vibrácií má tiež relaxačný účinok vyvolaný masážou chrbtice a väčších svalových skupín a odvodňovaním. Cielený pocit zdravia sa dostaví ihneď: lúče zahrejú, opália a rozmaznajú vaše telo a poskytnú mu nezabudnuteľný pocit pohodlia, harmónie a krásy.

 
Zoštíhlenie

Zoštíhlenie – Stredné Hz

BodyWave pôsobí proti nahromadeniu tuku a viazaniu tekutín ich mobilizovaním a pôsobením na zistené nedokonalosti efektívne, rýchlo a poskytuje okamžite viditeľné výsledky. Každý, dokonca aj tí „najlenivejší“, môžu dosiahnuť svoj ambiciózny „cieľ zoštíhlenia“ za veľmi krátky čas. Vďaka teplu tekutiny vychádzajú rýchlejšie, spáli sa viac kalórií a neuveriteľne to posilňuje bunečný metabolizmus.

 
Cvičenie

Cvičenie – Vysoké Hz

BodyWave dosahuje mimoriadne výsledky vo výkone, sile a energii. Jeho pôsobenie stimuluje všetky chemické funkcie vo vnútri svalov, čím ich viac spevňuje a formuje. Len za 10 minút sa sila svalov zvýši o 30%.

Trubice Sylvania

Ponúkame vám solárne trubice od popredného svetového výrobcu SLI SYLVANIA. Na trh opaľovania prichádza nová farba - PureBronze.

Logo Sylvania

Ponúkame vám možnosť nákupu na splátky cez spoločnosť Home Credit!

Možnosť nákupu na splátky!
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

SMIS SK  - Vírivé bazény • Sauny • Infrakabíny • Kolagenová terapia • Soláriá • Sprejové opaľovánie • Solárna kozmetika