Home
HomeVírivkySaunyInfrakabínyKolagénová terapiaSoláriáSprejové opaľovanieKozmetika

< Home Vírivky

Prevedenie

Trysky

Izolácia

Filtračný systém

Údržba vody

Doplnky

Fotogaléria

Trysky

Vírivý bazén HotSpring® pracuje rovnako ako ruky skúseného maséra.
Všetky naše trysky sú nastaviteľné tak, aby vytvorili tú správnu relaxáciu a masáž, od silnej a posilňujúcej až po jemnú oddychovú.

Navrhnutím našich vlastných trysiek a optimalizovaním systému potrubia, sme minimalizovali straty prúdenia vody. Zvýši sa tak intenzita vašej masáže. Unikátny je náš systém SmartJet®, ktorý vám umožní nastaviť si vlastnú rozmanitosť typov masáže.

Žiadny iný vírivý bazén nemôže konkurovať vírivému bazénu HotSpring® v rozmanitosti jeho unikátnych, exkluzívnych trysiek, ktoré fungujú spolu ako celok v dokonalej harmónii. Každá tryska bola navrhnutá a starostlivo umiestnená tak, aby optimalizovala vaše potešenie a spestrila masážne možnosti. Osviežujúci prameň vody kombinovaný s teplom uvoľňuje boľavé, prepracované svaly a urýchľuje metabolizmus.

MotoMassage DX

Moto-Massage tryska bola vôbec prvá pohybujúca sa tryska vo vírivom bazéne. Dnes sme už hrdí na to, že vám môžeme ponúknuť nasledujúcu generáciu tejto revolučnej trysky – Moto-Massage DX. Táto inovatívna tryska vytvára dva výkonné prúdy teplej vody, pohybujúc sa vertikálne po celej dĺžke vášho chrbta.

JetStream

Boľavé kríže a unavené chodidlá vyžadujú mimoriadnu silu trysky JetStream. Osviežujúca, smerová tryska ponúkajúca hlbokú úľavu.

HydroStream

Tieto trysky prinášajú ďalšie možností zvýšenia energie a sily.

Hydromasážne smerové

Silné, ale šetrné trysky charakteristické smerovými dýzami boli navrhnuté pre masáž zvýšeným prúdením. Zvoľte nastaviteľnú trysku pre maximálny výkon.

Hydromasážne rotačné

Veľmi silné rotačné hydromasážne trysky pre pulzujúcu masáž chrbta, intenzitu prúdu vody je možné ľahko regulovať.

SoothingStream

Tryskou s dvanástimi otvormi prúdi veľké množstvo vody, ktoré uvoľňuje napätie vašich ramien a hornej časti chrbta.

Precision smerové

Otáčavé trysky zaisťujú jemnú, ale napriek tomu intenzívnu masáž zameranú na unavené zápästia.

Precision rotačné

Otáčavé trysky zaisťujú jemnú, ale napriek tomu intenzívnu masáž zameranú na unavené zápästia.

Trysky

Vďaka nášmu unikátnemu riešeniu sa vzduch ohriaty prevádzkou vracia a regeneruje prostredníctvom našich trysiek. Na rozdiel od iných vírivých bazénov tu nefúka žiadny studený vzduch, ktorý by váš vírivý bazén v priebehu prevádzky ochladzoval.

MotoMassage DX

Žiadny iný výrobca vírivých bazénov vám neponúkne možnosť tejto jedinečnej patentovanej technológie novej generácie trysiek Moto-Massage® DX, ktorá disponuje 2 silnými teplými prameňmi vody pulzujúcimi vertikálne po celej dĺžke vášho chrbta. Ukľudňuje tak vaše svaly a uvoľňuje napätie. Vynikajúca masáž pre ľudí s bolesťami chrbta.

SmartJet

Náš systém SmartJet® vám umožní vytvoriť si svoj vlastný raj celkovej relaxácie.

Sila prúdu vody v tryskách je regulovateľná buď otáčaním ventilu systému SmartJet® na hornej hrane bazénu alebo otáčaním príruby na obvode trysky priamo v bazéne.

Ponúkame vám možnosť nákupu na splátky cez spoločnosť Home Credit!

Možnosť nákupu na splátky!
Kontaktujte nás Kontaktujte nás

SMIS SK  - Vírivé bazény • Sauny • Infrakabíny • Kolagenová terapia • Soláriá • Sprejové opaľovánie • Solárna kozmetika