Príslušenstvo

Vapo Systém

Hmla a infračervené žiarenie

Vapo systém, ktorý je napájaný vlastným zdrojom, môže byť ľahko umiestnený do infrakabín Health Company.
Naši technickí odborníci neustále pracujú na optimalizácii našich výrobkov. Health Company Vapo - Systém je voliteľný prístroj, ktorý ešte viac spríjemní použitie našej infračervenej kabíny.

Pridaním roztoku z rastlinných extraktov alebo soli do destilovanej vody, ktorá sa v priebehu pobytu v kabíne vyparuje Vapo - Systémom, ešte účinnejšie podporíte zdravie svojho tela.

Kombináciou infračerveného žiarenia s chladnou hmlou v infračervenej kabíne sa zvýši efekt prečistenia pokožky. Infračervené žiarenie zaistí dosť nízku vlhkosť vo vnútri kabíny, približne okolo 25%.Health Company Vapo - Systém zvyšuje tento stupeň na 75 - 80%, ktorý je podobný vlhkosti v zdravom tropickom podnebí a ktorý zvyšuje stimulačný efekt na metabolizmus. Dýcha sa ľahšie a hmla klesá ako balzam na suchú pokožku. Naviac Vapo - Systém rovnomerne vyvažuje teplotu vo vnútri kabíny.

Kombinácia hmly a rastlinných extraktov

Na naše telo vo vzduchu pôsobia toxické čiastočky. Ľudia, ktorí sa starajú o svoje fyzické zdravie, si často sami radi vytvárajú prirodzené a vysoko kvalitné prostredie. Inhalovaním rozprašovaných prírodných extraktov vo vnútri kabíny môže byť jednoduchým a účinným spôsobom, ako to dosiahnuť.
Uspokojujúci proces pri absorbovaní vône prenáša naraz fyzické a emocionálne signály do mozgu, čo má za následok pocit pohody, uvoľnenia, relaxácie a celkovej dobrej telesnej kondície. Chladiaca hmla od Health Company Vapo - Systému zabezpečuje pôsobenie extraktov, ktoré sú pridané do tekutiny. Tento neobyčajne jemný proces ponúka vynikajúcu mikro - hmlu, ktorá sa rozširuje veľmi rýchlo a po dlhý čas zostáva aktívna. To garantuje maximálne výsledky pri použití výrobku. Vapo sa aktivuje dotykom na plochu tlačítka umiestneného na paneli vo vnútri kabíny.

Prírodné výťažky pre potešenie

Rastlinné extrakty sú 100% čisté, neobsahujú žiadne chemické prísady. Ich pôsobenie môže mať pozitívny efekt na telo, fyziologický cez dýchanie a cez vôňu. Neobyčajne účinné zložky ponúkajú niekoľko výhod, ktoré sa menia podľa druhu rastliny, každá so svojím špecifickým efektom. Napríklad: radosť, občerstvenie, vitalita, pohoda alebo podpora ako cez pokožku, tak aj pre dýchací systém. Kompletná rada obsahuje - kamilky, zlatý kvet, lúčny kvet, oriešková vôňa a eukalyptus.K dispozícii je tiež špeciálna soľ.

Health Company Vapo - Systém môžete nastaviť tiež tak, aby rozprašoval destilovanú vodu s čírou čistiacou soľou. Pridaním soli získate jemnejšiu a čistejšiu pokožku.

StarLight - hviezdna obloha

5 farebné svetlo s možnosťou rôzneho nastavenia ešte umocní atmosféru pri relaxácii.

Ďalšie voliteľné príslušenstvo:
• Audio systém
• Chrbtová opierka
• Sada ručníkov s logom Health Company
• Dezinfekcia do parného generátora
• Menič napätia

copyright © 2011 SMIS SK s.r.o.